На голову Економіка За 10 років з України виїхали майже 4 млн заробітчан і не...

За 10 років з України виїхали майже 4 млн заробітчан і не повернулися!

172
0

За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, за останні 10 років з України поїхали майже 4 млн заробітчан і не повернулися! ОСЬ ВАМ найкраще свідчення “піклування” влади й уряду про свій народ!!!

А що влада хотіла? Чиновники собі ставлять багатотисячні зарплати, а Народ, який наповнює бюджет, назад отримує лише мізерні пенсії та постійне зростання комунальних тарифів і всіх цін!!!

Плюс тотальна корупція та продажне правосуддя!!! Та мізермі зарплати…

Пряма мова Дмитра Дубілета: “Єдине що ми можемо зробити – це зрозуміти, яка кількість людей за останні 10 років поїхала та не повернулась.

Якщо я не помиляюсь, то за останні 10 років у нас вийшло мінус 4 млн людей, але мабуть цього цитувати не потрібно, бо це не точно. Десь 3,8 млн людей за останні 10 років.

Це ті люди, які не повернулись, тому що вони залишились заробітчанами або з іншої причини – це ж відкрите питання. Це відкрита статистика”.

А ОСЬ ЩО нараховує собі вже новий Зе уряд:

Цьому передувало повідомлення 23 січня 2020 Дубілета, що станом на 1 грудня 2019 року в Україні проживало 37 мільйонів 289 тисяч громадян – це без урахування українців на окупованих територіях та за кордоном.

1-26 грудня 2019 року в Україні провели пробний перепис населення. Зрештою, в уряді підсумували різні дані: інформацію мобільних операторів і соціологів, дані з різних реєстрів та пенсійного фонду.

За рік-два Кабінет міністрів планує запустити єдиний реєстр із даними про чисельність населення України.

  • Повноцінний перепис населення України – шляхом обходу та опитування населення – проводили у незалежній Україні лише раз, 5 грудня 2001 року. Тоді загальна кількість населення України становила 48 мільйонів 457 тисяч осіб.
  • На початку дев’яностих було в Україні налічували майже 52 мільйони мешканців. .
  • Другий перепис населення відкладали 4 рази (з 2011 на 2012, 2013, 2016 і 2020 роки).
  • У 2020 році його також вирішили не проводити шляхом обходу, мотивуючи це тим, що люди не відчиняють двері незнайомим, а даних і так достатньо для підрахунку чисельності населення.