На голову Новини З відставкою Майкла Флінна Росія побачила “іншого” Дональда Трампа

З відставкою Майкла Флінна Росія побачила “іншого” Дональда Трампа

121
0

Несподівана відставка Майкла Флінна з посади радника президента США з питань національної безпеки поставила під сумнів не тільки відносини Дональда Трампа з Росією, але й загальну компетентність нової адміністрації у Вашингтоні

Газета New York Times зазначає, що останні кроки та заяви нового американського президента змусили росіян дещо понервувати, особливо на тлі великих сподівань на його більшу прихильність до Кремля, про це йдеться в статті ВВС, пише “Голос народу

“Тепер чимало провідних політиків запитують себе, чи варто було так сподіватися на зміни, та чи не залишатиметься Москва головною страшилкою Вашингтона і надалі”, – коментує газета.

Але занепокоєння у Росії виникло ще до скандального звільнення пана Флінна.

Серед інших тривожних дзвінків видання згадує заяви представниці США в ООН щодо політики Росії в Україні, а також пропозицію Дональда Трампа про можливе скасування санкцій в обмін на нову угоду про ядерну зброю.

Тому, як зазначає газета, в Росії дедалі частіше згадують тих, хто попереджав, що Гілларі Клінтон могла би бути прийнятнішим – хоча і більш ворожим – варіантом для Кремля.

Тепер у Росії відчувають, що президент набагато могутнішої країни може засмутити Кремль, використовуючи тактику самого пана Путіна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я