На голову Новини З корупцією на Вінниччині боротимуться організовано. Активісти зареєструють «Рух за очищення Вінниччини...

З корупцією на Вінниччині боротимуться організовано. Активісти зареєструють «Рух за очищення Вінниччини від корупції»

110
0

У великій актовій залі готелю «Поділля» відбулись установчі збори «Руху за очищення Вінниччини від корупції». На засідання прийшли близько сотні людей. Громадськість одноголосно проголосувала за назву та ознайомились з положенням, яке напрацювала робоча група. Найближчим часом організацію планують зареєструвати. 

 У великій актовій залі готелю «Поділля» відбулись установчі збори «Руху за очищення Вінниччини від корупції». На засідання прийшли близько сотні людей. Громадськість одноголосно проголосувала за назву та ознайомились з положенням, яке напрацювала робоча група. Найближчим часом організацію планують зареєструвати.

 

Збори розпочались сьогодні,13 листопада, о 17.00. При вході до актової зали учасників реєстрували і видавали мандати, за якими вони мали голосувати. До стола реєстрації вистроїлась черга. В зал спочатку запускали тільки по пред’явленню мандата. Коли мандати закінчились, можна було заходити не реєструючись.

 

 

– Хочу проінформувати вас, що сьогодні ми запросили на зібрання голову Обласної державної адміністрації чи його представника, голову обласної ради чи його представника і також виконуючого обов’язки міського голови Моргунова, – говорив головуючий на зборах Віктор Міліновський. – Єдиний, хто відгукнувся і направив свого представника – це Свитко Сергій Михайлович. Особисто він не зміг прийти, бо сьогодні на нараді. Всі інші проігнорували.

Хтось із залу зауважив, що мовляв «ігнорують і нас, і вас».

– Нас всіх ігнорують, тому наше завдання зробити так, щоб цей рух, який ми сьогодні хочемо започаткувати, був настільки потужний щоб його боялись і поважали, – відповів на це Віктор Маліновський.

Люди в залі зааплодували. Збори вже традиційно відкрили під державний гімн, який зал підспівував хором.

 

 

За словами Віктора Маліновського на збори офіційно зареєструвались 93 людини. З них 4 представника ЗМІ, 5 членів партій, 35 учасників громадських об’єднань і 49 активістів.

За пропозицією головуючого присутніх у залі ознайомили з положенням, яке напрацювала робоча група. Після цього затверджували назву організації. Головуючий запропонував назву «Рух за очищення влади від корупції».

– Ми захотіли в нашому русі об’єднати два напрямки: люстрація та закон про запобігання та протидії корупції, – говорив Маліновський. – Тому знайшли найоптимальніший варіант.

 

 

Поміж різних пропозицій, які пропонували активісти «у фінал» вийшло дві назви: «Громадська люстраційна рада» та «Рух за очищення Вінниччини від корупції». За результатами голосування переміг «Рух за очищення Вінниччини від корупції».

У розпал зборів зал залишили Валерій Палій, Юрій Хорт та Єнуарій Шостак. За словами Палія, вони пішли на кілька хвилин до Сергія Свитка. Проте до завершення зборів так і не повернулись.

 

 

Поки в залі тривало обговорення, людей запросили на завтрашню сесію в ОДА

– Громадяни, які виступають проти хабарників, Антонець, Бабій і таких, як вони будь ласка завтра на 8.30 приходьте до ОДА. З друзями та знайомими. І обов’язково беріть з собою документи, – говорив один з активістів.

 

 

Після всього активісти обговорили членів робочої групи і проголосували за них. За словами Маліновського «Рух за очищення Вінниччини від корупції» включатиме у себе п’ять комітетів: комітет очищення влади, комітет антикорупції, інформаційний комітет, фінансовий комітет та комітет етики.

– На наступних зборах ми вже зачитаємо положенні, яке буде зареєстроване в юстиції, – говорив на завершення зборів головуючий.

 

Джерело: 20minut

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я