На голову Новини З ГПУ звільнився найбагатший слідчий!

З ГПУ звільнився найбагатший слідчий!

518
0

Старший слідчий з особливо важливих справ 2 управління спецрозслідування ГПУ Юрій Кривобок звільнився…
Кривобок, за даними антикорупційних активістів, він є найбагатшим слідчим ГПУ!!! Однак походження коштів на придбання десятків об’єктів нерухомого майна – сумнівно і може бути пов’язано з тяжкими злочинами…
За приблизними підрахунками, прокурорська родина придбала у власність 4 елітних будинки загальною площею 2 741 кв.м., 4 квартири на 367 кв.м., 62 гектара землі в різних областях країни, 2 автомобілі, вартістю кожен більш 1 млн гривень. При цьому дохід прокурора становить в розмірі 182 млн гривень.
У той же час, інформації по кар’єрному розвитку молодого 34-річного прокурора у відкритому доступі майже немає. Відомо тільки що з 2014 року Юрій Кривобок призначений старшим слідчим з особливо важливих справ в Департаменті спеціальних розслідувань. До цього з 2009 по 2014 він працював прокурором Оболонського району Києва.
У декларації 2015 року Кривобок вказав, що у власності його дружини знаходиться 3 квартири в селі Софіївська Борщагівка. Саме на місці цих квартир в 2009-2010 роки, коли він працював прокурором Оболонського району Києва, його батьки і дружина отримали у власність 16 гектарів землі. Картинки по запросу фото УкрполискормПізніше землю віддали під забудову компанії «Укрполіскорм» дружини нардепа від Радикальної партії Сергія Скуратівського.
Швидше за все, саме за продаж землі чоловіка слідчого Тетяна Кривобок отримала кілька десятків готових квартир від забудовника. Відзначається, що ці квартири вона продала працівникам МВС і Міноборони на суму 83,88 млн гривень. Однак, в декларації прокурора за 2015 рік вказано, що сумарний дохід за продаж квартир від цих міністерств ще більше – 126 млн гривень.
Всього за чотири роки сім’я прокурора збагатилася на 182 млн гривень, з них близько 700 тис. Гривень – зарплата, решта – продаж майна.
У 2017 було зареєстровано кримінальну справу.

За версією слідства, посадові особи фірми-забудовника ТОВ «Укрполіскорм» шляхом обману та зловживання довірою ПАТ «Укрінбанк» реалізували іпотечне майном, не погасивши борг. У травні 2019 також зареєстровано кримінальне провадження щодо незаконних дій щодо майна, на яке накладено арешт.
Відзначається, що сім’я прокурора згідно з декларацією і реєстру прав на нерухоме майно, проживає в елітному будинку площею 1827 кв. м. в селі Козин під Києвом.Картинки по запросу фото будинки Кривобока в Криму Він розташований на шести земельних ділянках, які також знаходяться у власності слідчого прокуратури. Загальна площа землі під будинком становить 86 соток вартість майже 260 тис. Доларів. Сам же будинок, згідно з декларацією, на момент придбання у 2010 році коштував 7,2 млн гривень, або 900 тис. доларів.
Крім цього, сім’я Кривобока має ще кілька будинків в курортних зонах України: в Криму, в Карпатах і в Одесі.Картинки по запросу фото будинки Кривобока в Карпатах
Тетяна Кривобок значиться серед засновників двох фірм: ТОВ «Фабрика здоров’я« Ярославна »та сільськогосподарського підприємства« ЛАН ».
Діяльність останньої компанії в 2016 році привернула увагу СБУ та прокуратури. Так, згідно з постановою Шевченківського районного суду Києва, фірма «ЛАН» використовувалася для фінансування «ДНР / ЛНР».

Джерело