На голову Сфера ЖКГ З 1 січня 2019 вартість комуналки зростає! З Новим “веселим” роком!

З 1 січня 2019 вартість комуналки зростає! З Новим “веселим” роком!

177
0

З 1 січня 2019 зросте квартплата в частині обслуговування будинків та прибудинкової території в зв’язку з підвищенням цін на електроенергію! Дякуйте за ці новорічні “покращення” й подарунки під ялинку мільйонеру Гройсману!

НКРЕКУ внесла зміни до однієї зі своїх постанов, відповідно до яких електроенергія для освітлення місць загального користування, для роботи ліфтів у багатоквартирних будинках, а також для роботи насосного обладнання і індивідуальних теплових пунктів, якщо такі встановлені у будинках, збільшена на 60 коп.

До 1 січня 2019 тариф становив 1,68 грн/кВт. Тариф на освітлення у ліфті та місцях загального користування закладено у тариф на утримання будинку та прибудинкової території.  

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв дав свій коментар:

“Зростає ціна електроенергії для експлуатації ліфтів, освітлення місць загального користування згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ). Цей факт безумовно вплине на збільшення вартості утримання будинків”, – зазначив Пантелєєв. 

А на цій картинці гарний доказ того, ДО ЧОГО вже довела Україну ця комунальна олігархічна мафія!!!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я