На голову Економіка З 1 лютого через борги ТКЕ без тепла можуть залишитися жителі 18...

З 1 лютого через борги ТКЕ без тепла можуть залишитися жителі 18 міст!

352
0

Комунальні тарифи через свавілля влади й безкарність олігархів досягли ТАКОГО критичного рівня, що вся українська система ЖКГ тріщить по швах! Ось вам черговий тому доказ! Більшості населення просто несила через малі зарплати і високі тарифи оплачувати ВСЮ комуналку! Ну а система субсидій явно не допомагає вирішувати цю проблему! 

З 24 січня 2020 року 19 із 37 підприємств-боржників сплатили необхідний мінімальний платіж та уникли ризику відключення від газопостачання, але 18 виробників тепла все ще перебувають у зоні ризику.

Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

Того обнаглівшого Нафтогазу, керівництво якого напряму причетне до цієї проблеми! Його ТОП-керівники роками ЧОМУСЬ отримують мільйонні зарплати і премії, поки населення тоне в боргах!!!

НАК “Нафтогаз України” повідомляє, що неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів у 18 населених пунктах в опалювальний період. Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання з 1 лютого 2020 року”…

Нафтогаз бідкається, що не має права постачати природний газ тепловикам, які неналежним чином виконують графік розрахунків.

Станом на 29 січня 2020 підприємствам-боржникам необхідно сплатити понад 406 млн грн.

Для уникнення відключення газопостачання з 1 лютого вони мають у крайній термін 30 січня провести з “Нафтогазом” необхідні розрахунки.

24 січня 2020 у “Нафтогазі” заявили про можливий зрив опалювального сезону у 30 містах України через борги за газ 37 виробників тепла…