Новини Юрист голодує у Вінницькій обласній прокуратурі

Юрист голодує у Вінницькій обласній прокуратурі

163
0

Відколи Юрія Павленка затримали за підозрою у хуліганстві, хлопець вимагав у слідчих, аби його інтереси в суді представляв Валерій Палій. Контракт у Павленка та Палія підписаний ще у 2012 році.

Відколи Юрія Павленка затримали за підозрою у хуліганстві, хлопець вимагав у слідчих, аби його інтереси в суді представляв Валерій Палій. Контракт у Павленка та Палія підписаний ще у 2012 році.

 

Юрист голодує в прокуратурі

 

Вчора вранці правозахисник Валерій Палій на ім’я прокурора області В’ячеслава Соколового та Генерального прокурора України Віталія Яреми написав заяву-повідомлення про кримінальні правопорушення, вчинені начальником СУ УМВС України у Вінницькій області Юрієм Педосом, слідчим СУ УМВС України у Вінницькій області Петро Бойком, а також керівництвом та прокурорами прокуратури Вінницької області. У порядку статті 102 Конституції України ця заява направлена також Президенту України. Ця стаття гласить, що "Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина".

 

palij

 

Валерій Максимович розповів, що це початок політичної акції, яка спрямована проти "безкарності прокуратури і вінницької мафії".

 

— Мене явно злочинно працівники міліції та прокуратури області, а також начальник слідчого управління, уже 41 день не допускають до участі у справі Павленка щодо подій шостого грудня під приводом того, що я є свідком. Хочу зазначити, що вони керуються старим кримінально-процесуальним кодексом ще 1960 року. Саме цей документ передбачав, що адвокат-свідок не може бути захисником у справі. Але у новому КПК такого немає, у цьому документу є інститут відводу адвоката, цей відвід має вирішуватися судом. Хорт сидить вже 41 день, і ніхто його досі жодного разу не допитав. Поки мене не допустять до участі у справі — я голодуватиму тут, — обурено заявив у холі обласної прокуратури Валерій Максимович.

 

palij2

 

У прес-службі Вінницької обласної прокуратури розповіли, що від Палія заяву прийняли, наразі вона перебуває на розгляді.

 

— Клопотання учасників кримінального процесу, їхні звернення тощо розглядаються у встановленому кримінальним процесуальним законодавством порядку, а не шляхом ультиматимумів чи голодувань. Зокрема, будь-які дії, рішення, бездіяльність слідчого або прокурора з якими з тих чи інших причин не погодились учасники процесу, можуть бути оскаржені під час досудового розслідування у судовому порядку. У даний час Валерій Палій знаходиться у вестибюлі прокуратури області. Графік харчування прокуратура не відстежує, — повідомила керівник прес-служби Вінницької обласної прокуратури Ірина Вихованець.

 

Джерело: vlasno.info

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я