Політика Їм доведеться щось вигадувати: Зеленський про відносини з росією .

Їм доведеться щось вигадувати: Зеленський про відносини з росією .

186
0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росія має сама вигадувати, як повернути хоча б якусь можливість до майбутнього співжиття з іншим світом. Про це він сказав під час виступу перед студентами і викладачами вишів Австралії.

Цитата

“Скажу відверто, ніхто нічого не хоче у відносинах з людьми, які прийшли й вбили наших людей. Можливо чи ні? Це у майбутньому буде залежати тільки від росії, і що для цього потрібно я навіть не знаю. Чи є той перелік? Я не знаю. Кожна сім’я щось втратила, і кожен занотував у себе тут в середині й не забуде це: що віддав, кого віддав. Дитину віддав, батька віддав, відірвані кінцівки свої на полі бою віддав. Тому їм доведеться вигадувати для нас і всього світу, щоб повернути хоч якусь можливість до майбутнього співжиття з іншим світом. Це буде їх питання і тільки їх”, – зазначив Зеленський.

За його словами, російська федерація відкрито демонструє це всім державам – уже 161 день поспіль.

«Зараз важливо не забути жоден із них. Світ завжди говорить про дії росії лише у контексті їхнього останнього, так би мовити, актуального звірства. Зараз світ має нарешті скласти все до купи і усвідомити. Той, хто хоче зберегти обличчя, не стирає з обличчя землі мирні міста та села, не обстрілює їх із систем залпового вогню щодня й щоночі. Не стріляє у житлові будинки крилатими ракетами, не стріляє у житлові квартали касетними снарядами чи фосфорними бомбами. Не випускає ракети по вокзалу… Не випускає ракети по центру Вінниці, де сотні людей просто гуляли. Не випускає ракети у торговий центр в Кременчуці, де сотні людей купували їжу або речі. Не скидують бомби на пологові будинки та лікарні, на дитячі садочки, школи, університети… Той, хто хоче зберегти обличчя, не вчиняє тисячі воєнних злочинів і злочинів проти людяності», – зазначив Зеленський.

Президент зазначив, що той, хто втратив розум, серце, совість, гідність й загалом все людське, – той не прагне зберегти обличчя.

«Принаймні, тому що давно його втратив. Сьогоднішня росія давно втратила обличчя. Це сталося не вчора, не позавчора й не минулого тижня. Це просто вкотре підтвердилося, вкотре світ побачив, що ховається під маскою нібито миротворця, яку росія намагається носити довгі роки. Там інша маска. З прорізом для очей і рота, маска, яку вдягають терористи», – сказав Зеленський.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я