Війна Європейський Союз докладе всіх зусиль для того, щоб покарати винних у жорстокому...

Європейський Союз докладе всіх зусиль для того, щоб покарати винних у жорстокому вбивстві українського військовополоненого.

211
0

Європейський Союз докладе всіх зусиль для того, щоб покарати винних у жорстокому вбивстві українського військовополоненого.

Таку заяву у своєму Twitter зробив голова Європейської ради Шарль Мішель.

Коментуючи пост президента України Володимира Зеленського, він наголосив, що побачені кадри його шокували.

«Приголомшений жорстоким відео вбивства російським солдатом українського військовополоненого. Підзвітність і справедливість мають переважати терор і безкарність. ЄС зробить усе можливе для цього. ЄС продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки потрібно», – наголосив Мішель.

Нагадаємо, відео жорстокої страти українського військовополоненого поширилося у соцмережах у ніч з 11 на 12 квітня. Судячи з коментарів російського вбивці, такі випадки непоодинокі.

Президент Володимир Зеленський прокоментував відео страти українського військовополоненого окупантами. Він заявив, що цей епізод не є випадковістю – росіяни робили таке й раніше, а тому світ має відреагувати на звірства.

«Є те, що нікому на світі неможливо ігнорувати: як легко ці звірі вбивають. Світ має бачити. Це відео росії, якою вона є. Це відео росії, яка намагається зробити саме це новою нормою – таку звичку знищувати життя. Це не випадковість. Це не є епізодом. Так було раніше. Так було у Бучі. Тисячі разів», – сказав він.

Зеленський наголосив, що кожен світовий лідер має відреагувати на цю жорстокість, а Україна не забуде цього злочину та не пробачить вбивцям.

«Ніхто не зрозуміє, якщо лідери не зреагують. Нині треба діяти! І нам в Україні максимально зосередитись на фронті. Максимально допомагати. Гнати окупанта із нашої землі! Головна мета – перемогти. Головна мета – Україні міцність, аби перемогти. Розгром окупантів, вироки вбивцям, суд державі-злу», – заявив президент.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я