На голову Економіка Європейські банки почали блокувати рахунки Сергія Зайцева, “гаманця” Порошенка! ПОЧАЛОСЬ!!!

Європейські банки почали блокувати рахунки Сергія Зайцева, “гаманця” Порошенка! ПОЧАЛОСЬ!!!

538
0

Банки Європи почали активно блокувати рахунки довіреної особи Петра Порошенка, на якого оформлена частина його закордонних активів! Мова про однокласника екс-гаранта Сергія Зайцева, якого за попередньої влади називали “гаманцем Порошенко”. Про це журналісти дізналися із джерела в дипломатичних колах…

Причина такої реакції фінустанов в тому, що останнім часом до персони Зайцева прикута пильна увага з боку прокуратури Німеччини, яка проводить його перевірку з приводу можливого відмивання грошей! У перспективі рахунки будуть не тільки блокувати, але і закривати. Тому колишній гарант, за даними інсайдерів, надзвичайно стурбований ситуацією, яка склалася!

Виконувати зобов’язання перед зовнішніми партнерами по каналах, пов’язаних із Зайцевим, стало проблематично. І прогноз несприятливий: в міру розслідування, яке проводиться в Німеччині, рахунки почнуть не просто блокувати, а закривати! Петро в шоці!

Що відомо про Зайцева

Сергій Зайцев – давній приятель колишнього гаранта. Багато років він працював у президентській корпорації “Рошен”, на даний момент займає в ній посаду заступника генерального директора.

Також Зайцев довгий час займається сільськогосподарський і кондитерський бізнес Порошенко в офшорах. Він володіє кіпрською компанією Camarin Limited, яка є співвласником підприємства в Німеччині Interstarch GmbH з часткою 75,05%.

В поле зору європейських правоохоронців він потрапив не випадково. Справа в тому, що в 2011 році, вже працюючи в “Рошен” Зайцев встиг купити на свою кіпрську компанію Camarin Limited активи німецької компанії Food Retail and Production в Німеччині (в районі Ельстерауе) – сучасної фабрики з виробництва пшеничного крохмалю в Європі за 30 млн . євро.

А в подальшому Зайцев підписав договір на управління цією компанією з “Інтерстарч Україна”, кінцевим бенефіціарним власником якої є Петро Порошенко.

Є підозра, що за покупкою німецької фірми спочатку і стояв Порошенко, а Зайцева він використовував для прикриття цієї угоди (і доходів від неї) – тобто, для анонімності і подальшої податкової оптимізації через кіпрську компанію!

Які активи Порошенко – під загрозою?
Після скандалу з “панамським паперами”, в якому Порошенко засвітився “по повній” і вимог директиви ЄС по боротьбі з відмиванням незаконних коштів, Німеччина прийняла закон про реєстр прозорості власників фірм. У такій Реєстр німецькі фірми повинні внести прізвища своїх кінцевих бенефіціарів. І поки приймали цей закон – влітку 2016 року – кіпрська компанія Camarin Limited продала офіційно міноритарну частку німецької компанії “Interstarch GmbH” в 24,95% української компанії “Інтерстарч Україна” (Порошенко). Але головним співвласником – з часткою в 75,05% – залишилася кіпрська компанія Camarin Limited. Виходить, сліди заплутані, але реальним власником Порошенко як був – так і залишився.

Основний вид діяльності ТОВ “ІНТЕРСТАРЧ УКРАЇНА” (код 38307757) – виробництво крохмалю та крохмальних продуктів. Відомо також, що в цій компанії в 2015 році працювала Марина Порошенко, дружина колишнього президента. Вона там навіть заробила офіційно 11178 грн.

Згідно з Єдиним реєстром підприємств України Сергій Зайцев має частку в 0,5% в компанії ТОВ “Центрально-європейська кондитерська корпорація”, бенефеціарним власником якої також є Порошенко.

ТОВ “Центрально-європейська кондитерська корпорація” (це інша назва “Рошен”) на 85% належить голландській компанії Roshen Europe B.V., яка на 100% належить компанії Confectionery Investments. А ця остання належить Rothschild Trust AG в якості частини Prime Asset Capital Trust. Ротшильди після створення трасту призначили своїх директорів, але однокласник Порошенко – Сергій Зайцев – чомусь все ж залишився директором в Roshen Europe, Ротшильди його не звільнили. Зайцев досі курує ЗЕД-операції в “Рошен” і володіє міноритарною часткою компанії.

Варто відзначити, що це далеко не єдиний бізнес Зайцева в Європі. Він був одноосібним власником Intraco Management Limited (компанія закрита), яка заробляла на організації чартерних перевезень для українських олігархів. Також, за даними ЗМІ, цілий ряд офшорних компаній Порошенко записані на рахунок австрійської фірми JB Park, яка належить кіпрському офшору Euro Business Investments – а його власник знову ж Сергій Зайцев.

Така залученість в бізнес “номери один” приносить Зайцеву дивіденди. Наприклад, у власності Зайцева – приватний літак бізнес-класу Cessna 680 Citation Sovereign і дорога яхта MIKА “Maestro 65”. Володіння предметами розкоші, саме по собі, може зацікавити німецькі фіскальні органи. А фінансова система в Німеччині працює таким чином, що банки часто блокують або відмовляються відкривати рахунки ще до того, як офіційне розслідування чистоти походження грошей завершено. Так що все, що відбувається навколо Зайцева, поки не діагноз – але небезпечний симптом. А коли в Німеччині поставлять діагноз, продовжувати бізнес за вказаними каналах стане просто неможливо. І це відбудеться досить швидко…

У Європі працюють саме так… Так що Петро, готуйся!… Вже скоро… Відповісиш за ВСІ “покращення” для мешканців України!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я