На голову Новини ЄС вітає ухвалення “безвізового пакету”

ЄС вітає ухвалення “безвізового пакету”

167
0

Посол Європейського союзу в Україні привітав ухвалення Верховною Радою пакету “безвізових” законів, однак наголосив, що для повного виконання вимог ЄС потрібно привести до міжнародних стандартів закон про електронне декларування.

Текст заяви Яна Томбінського вміщено на офіційній сторінці представництва ЄС в Facebook, пише bbc

Посол підтвердив, що всі три закони, ухвалені в українському парламенті в четвер, відповідають вимогам ЄС.

“Я вітаю ухвалення в другому читанні законів про повернення та управління активами (4056), про арешт та спецконфіскацію активів (4054) та (змін до закону) про прокуратуру (4055). Ми дуже цінуємо важку роботу всіх тих, хто долучився до досягнення цього результату.”, – сказано у заяві.

У той таки час посол ЄС підкреслив, що виконання безвізових вимог на цьому не завершилося.

“Доведення цих зусиль до логічного завершення вимагатиме приведення Закону про електронні декларації статків (3755) у відповідність до міжнародних стандартів, – наголосив Ян Томбінський. – Це забезпечить створення ефективної та всеосяжної системи перевірок електронних декларацій”.

У вівторок Рада ухвалила закон, який вивів з електронного декларування значну частину активів посадовців. Пан Томбінський розкритикував той крок депутатів.

Також посол ЄС нагадав, що Україна має завершити формування керівного складу Національної агенції з питань протидії корупції за запустити роботу цього органу “в першому кварталі 2016 року”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я