На голову Економіка ЄС озвучив нову торговельну претензію до України!

ЄС озвучив нову торговельну претензію до України!

248
0

Вступ України до омріяного багатьма Євросоюзу – не така вже й проста справа…  Бо визагає адаптації до тамтешнього законодавства й дотримання ряду вимог, зокрема квотування поставок туди різноманітної продукції… Ю виробники ЄС також захищають свій товарний ринок від надмірних поставок українських товарів!

Отож…

В ЄС заявили про нове порушення угод Україною, яке стосується торгівлі…

“Ще один торговельний бар’єр – це брак відшкодування ПДВ для експортерів соєвих бобів та насіння ріпаку, і це досі не вирішене”, – йдеться у щорічному звіті про виконання Угоди про асоціацію.

Згадана проблема додалася до проблеми лісу-кругляка, експортувати який європейці наполягають давно! Воно й зрозуміло чому: бо не хочуть винищувати свої ліси, а нам дозволяють ще й на цьому наполягають!!!

На питанні лісу-кругляка ЄС зупинився детальніше, наголосивши, що пропонував Україні прийнятні, на думку європейських посадовців, шляхи виходу з кризи – “конкретні пропозиції, що стосуються збереження лісів”, однак Київ не відгукнувся на ці пропозиції.

Також ЄС виступив із критикою дій Києва у сфері захисту інтелектуальної власності, де Брюссель констатує “обмежений прогрес”.

“Багато законопроєктів, представлених урядом як частина пакету реформ у сфері інтелектуальної власності, містять проблематичні положення, які уряд повинен переглянути”, – йдеться у звіті ЄС.

Ну а їх кредити для нашої країни виглядають взагалі як реальний економічний шантаж!!! Це добре показано на малюнку: