На голову Новини Єгор Соболєв не загубив, а продав підписи за відставку Шокіна

Єгор Соболєв не загубив, а продав підписи за відставку Шокіна

82
0

Народний депутат від об’єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв не загубив, а продав пакет підписів парламентарів за відставку Генерального Прокурора Віктора Шокіна.

Про це ІНФОРМАТОРу повідомило власне джерело у Верховній Раді.

Як відомо, ініціативній групі народних обранців на чолі з депутатом від Радикальної Партії Олега Ляшка Андрієм Лозовим вдалося зібрати 127 підписів.

Кампанія розпочалася із підписів лідера опозиційної фракції Олега Ляшка та усього складу Радикальної Партії. Також повністю підтримали ініціативу об’єднання “Самопоміч”, ВО “Свобода” та “Укроп”. Свої підписи ставили і окремі депутати з “Батьківщини”, Народного Фронту та Блоку Петра Порошенка.

Проте пізніше, коли над опозиційним депутатом Лозовим нависла загроза арешту, а у списку було вже 108 підписів, його передали для подальшого збору Єгору Соболєву. Останній зібрав іще 19 підписів, крім того, “Батьківщина” завила про готовність повним складом підписатись за відставку Генерального Прокурора – таким чином список перейшов би на розгляд Президента і парламенту.

Уже 11 грудня стало відомо, що пакет підписів вкрадений, чи то пак загубився у стінах парламенту.

Однак, підписи не горять і не губляться, а продаються.

За 127 автографів депутатів намісник президента, відомий під псевдо “конус” або “Фантомас” Ігор Кононенко заплатив 250 тисяч доларів.

Таким чином Блок Петра Порошенка подарував Віктору Шокіну іще кілька місяців на улюбленій посаді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я