Uncategorized “Єдина Державна Система Моніторингу паливно-енергетичних ресурсів та комунальних послуг”- (ЄДСМ)!

“Єдина Державна Система Моніторингу паливно-енергетичних ресурсів та комунальних послуг”- (ЄДСМ)!

554
0

Президент України звернувся до нації із закликом не марнувати час, а негайно розпочати відбудову економіки Держави.

Тим самим стати надійною опорою збройним силам України.

А також забезпечити гарантовані робочі місця для українських біженців, які повертаються в Україну, та на майбутнє – для звільнених після перемоги бійців ВСУ та тергромад. Народ України вже переконливо довів, що готовий підтримати президента,але для підняття економіки держави із руїн перед усім треба знищити олігархічно-кланово-монополістичний схематоз дерібану енергетичних ресурсів, які є кров’ю економіки.

Для цього треба всю правову базу України привести до вимог основного закону прямої дії – Конституції України.

Але ж надра є власністю всього народу, а не купки злодіїв. Необхідно навести лад перед усім у цьому секторі економіки!!!

Бо енергетичні показники, як сировина, в собівартості ВВП держави є основною складовою.

Що для цього потрібно?

Замінити “схематоз” на чітку систему взаємодій всіх секторів економіки між собою. Це складно. Але можливо. І для такий механізм є. Він називається: “Єдина Державна Система Моніторингу паливно-енергетичних ресурсів та комунальних послуг”- (ЄДСМ)! Це комплексна системна модель управління та розвитку Держави.

Смішно і гірко усвідомлювати, що цю системну модель замовила розробникам сама держава ще 15 років тому, зразу після опробування базової моделі “транзитного рахунку”, який тепер обізвали і “пулом”, і “розумним рахунком”…

Але це ж той самий математичний алгоритм транзитного рахунку, що став основою основ розробки самої ЄДСМ !

Ефективність впровадження ЄДСМ викладена у експертному висновку НАН України (додається – дод.1).

І як слідство: наша держава отримує можливість створити свій ХАБ в центрі Європи, Концорсіум з країнами ЄС та механізм зовнішнього та внутрішнього енергоринку за світовими стандартами. І саме головне: за допомогою алгоритму транзитного рахунку не в ручному режимі, а в режимі АСУ, Україна зможе отримувати репарації від видобутку та продажу російського газу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я