На голову Економіка Є така інформація. Де газ України?

Є така інформація. Де газ України?

98
0
Україна розпочне нові пошуки нафти й газу в Чорному морі - Укрaїнa - TCH.ua-Чому жодна партія, жоден президент не запропонували поставити лічильники на кордонах на газогони?
-Де інформація в якому році газ перестав йти в росію з України?
-Чи не газ одного з 3-х найбільших родовищ газу України в Чорному морі пішов в січні у «сєвєрний поток»?
 Зріджений газ, це відходи добування гелію.
Гелій необхідний для прискорення кристалізації кремнію чи карбону.
Кристал карбону = алмаз.
Шліфований алмаз = брильянт.
Найбільше гелію добувають США і Катар.
В Україні ніколи не було російського газу!
У 1932 р. природний газ Дашавського (австро-німецьке Родовище Сіменса) Родовища отримав Львів.
До 1939 р. у Західному нафтогазоносному регіоні України пробурено понад 3,5 тис. свердловин загальним метражем понад 2900 тис. м.
В 1939 р. Родовище захопили соціалісти ТР і СССР. А.Гітлер під’єднав Родовище до вже існуючої ГТС світильного (ретортного) газу Європи (суч.ЄС).
ГРР продовжувалися під час війни.
У 1944 р. розробляли вже чотири Родовища – Дашавське, Калушське, Опарське і Хідновицьке.
Після війни газ і далі йде в Європу.
До України прибудовують трубу “У-П-У” (Уренгой-Помари-Ужгород).
1989…1992 рр. Дашава і Шебелінка дають вже більше ста млрд м3 газу і ГК.
В Кремлі паніка..
Що робити?Доходи "Газпрому" впали на 50% — митслужба Росії | Українська Енергетика
В Москві створюють “Газпром”,який бере під свій повний контроль Родовища України.
1991 рік – Створено Україну (фіктивну “державу”, фактичну колонію Кремля и «переможцями у другій світовій війні» – В.Британія., США, Німеччиною і Францією. Зараз всіма родовищами України володіє (кремлівський “Газпром”) разом з іншими «переможцями у другій світовій війні» – В.Брит., США, Німеччиною і Францією.
Всього, за час фейкової «незалежності», видано більше як 6 тисяч спец.дозволів на розграб родовищ України –https://menr.gov.ua/files/docs/NAFTA_GAS.pdf
Історія газової галузі України - Інтернет- магазин "Електронні видання"
У 1912 році австро-німецька фірма «Siemens» відкрила Дашавське газове Родовище.
12.10.1920 – новостворені РСФРР та Польща підписали договір про перемир’я. Захід України залишився у створеній “Антантою” (Францією і Великою Британією) Польщі.
1921 рік в дашавському газі виділено гелій, який з тих пір стає стратегічною сировиною. З Дашави почали тягнути перші нитки газопроводів:
-Дашава-Стрий (1921р.),
-Стрий-Дрогобич (1924р.),
-Дашава-Стебник (1925р.).
Це був перший великий промисел природного газу в Європі. 1924 рік. В РСФСР створено Гелієвий комітет і «в стране начались планомерные поиски газовых месторождений».
1930 рік. Перша Всесоюзна газова конференція “определившая направление формирования основ стратегии газовой промышленности”.
1931 рік. Перший Світовий газовий конгрес (рос. всемирный газовый конгресс, англ. World Gas Congress (WGC), нім. Internationaler Gas-Kongress). Лондон. Де вивчали досвід США. 1. В Путіна нема російського газу для ЄС. Російський газ брудний, далеко і дорого. Цей газ в покладах (залежах), а не в Родовищах (Месторождениях). Він весь згорає в турбокомпресорах (на базі реактивних двигунів від літаків) і не доходить до Європи. Тому російського газу ніколи не було в Україні.
2. З 1939 року Європа сидить на українському газі. До цього Росія й не знала що таке природний газ. Гітлер просто приєднав Дашаву до вже існуючої в Європі мережі світильного газу – так було газифіковано Третій Рейх (суч.ЄС).
Після 1945 року український газ і далі йшов у Європу. На правах переможців у другій світовій війні, вигоду від цього мали: Велика Британія, США і Москва (частково – Франція і Німеччина). Українцям не перепало нічого з цього.
3. Якісний і дешевий бензин для танків, літаків, авто-мото-техніки Вермахту швидко виготовлявся з українського газу, а не лише з вугілля, як це запевняли історики в СССР/РФ.
Третій Рейх рвався до «вічних вогнів» (газових Родовищ) Кавказу, а не в Москву чи в Ленінград.
4. ЄС приховують від українців правду, бо не хочуть сплачувати свій борг Україні. Українців будуть знищувати і проганяти з рідних земель, як це вже було після Всесвітньої Газової Конференції 1931 року.
5. ВБ отримувала і отримує український газ по найнижчих в Європі цінах.
6. Держчиновники США приховують від американського народу і всього світу той факт, що отримують свою частку прибутків з головного трофею всіх світових війн – Дашавського Родовища.
7. Керівники ведучих країн світу змовились ліквідувати Україну і українців, підписавши “Будап.Меморандум.” в 1994 році з головним могильщиком України – Кучмою.
8. В 2014 році “Газпром” захопив свою частку України, а “Мушля” (Shell, ВБ) і “Нарукавка” (Chevron, США) відстоюють свої.
9. Юзівку (Донеччину) готують для “Мушлі” – витісняють аборигенів, закривають і затоплюють шахти. Захід України готують для “Нарукавки”. Росіяни вже стерли Родовища Заходу України зі всіх своїх карт: https://upload.wikimedia.org/…/commons/4/48/RUS_gasmap.gif
#україна #росія #нафта #газ #європа

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я