На голову Блоги Яценюк з Порошенком ґвалтують Україну, імітуючи «реформи»

Яценюк з Порошенком ґвалтують Україну, імітуючи «реформи»

251
0

Вже минуло два роки з початку другого Майдану, а з приходом до влади післямайданівських керівників політична система не змінилася, а реформи померли, так і не розпочавшись.

І все тому, що політично-олігархічні клани не готові покинути своє корито і розпочати рух за відновлення держави.

Однак, Арсеній Яценюк вперто називає свою діяльність «реформами», не забуваючи наголошувати на власній унікальності й особливій місії. А якось, Арсеній Петрович не посоромився заявити, що його діяльність у владі схожа з діяльністю відомого польського реформатора Лешека Бальцеровича. Він також зауважив, що Україна рухається шляхом Польщі.

Натомість українських реформ самі українці не помічають. Країна все більше затягується у боргову яму, військовий конфлікт вижимає з громадян останні соки, гривня у глибокому піке, а мінімальні зарплати і пенсії на рівні, який змушує вибирати: або голодна смерть, або комуналка оплачена.

Яценюк свою «наплювательську» діяльність оправдує, мовляв «реформи не можуть бути швидкими». А ще він категорично не згідний з тими, хто каже, що ніяких реформ не відбувається.

Реформами Яценюк чомусь називає зростання в кілька разів вартості тарифів на газ та електроенергію для населення та зменшення споживання газу.

Однак насправді це не реформи, а їх імітація і словесний популізм. Адже реформи передбачають системні та глибокі перетворення, перезавантаження наявних правил гри, якісні зміни та оновлення. Те ж, що робить уряд Арсенія Яценюка, нагадує максимум технічні поправки і косметичні нововведення до нинішньої олігархічної та корумпованої моделі держави.

Язик не повертається назвати реформою зростання цін на газ й електроенергію в 3-6 разів? Це теж саме, що назвати підвищення в 100 разів вартість пального, яке призведе до того, що  громадяни не зможуть дозволити собі заправити автомобіль, а отже, відповідно, зменшиться кількість шкідливих викидів в атмосферу, екологічною реформою.

Коли українцям розповідають про те, що реформи не відбуваються швидко, потрібно дуже багато часу, тому потерпіть і мовчіть, то варто нагадати реформаторам, що фундаментальні реформаторські законопроекти в тій же Польщі було ухвалено за 111 днів, а в Грузії реформування відбулось за 6 місяців.

Нам говорять, що реформи потребують великих грошей, яких немає. Насправді це далеко не так. Навпаки, реформи проводять для того, щоб кошти, які раніше розкрадали чи виводили за кордон, з’явилися в державній скарбниці. Для цього потрібна реформа державних служб, прокуратури, міліції. Реформа судів та митниці. І головне, без чого успіх реформ неможливий, – це ліквідація олігархічної моделі держави, а отже кланів Яценюка, Порошенка, Коломойського і т.д. Нічого цього нинішній уряд не робить. І не робитиме, бо ще не накрався вдосталь.

Минулого року Яценюк хвацько вихвалявся, що він поборов корупцію в енергетиці, а вже цього року, прем’єр-міністр підняв тарифи у 6 разів! А на додачу приблизно половина населення України вважає, що корупція не лише не зникла, але й зросла.

Крім того, олігархи надалі виводять капітали за кордон, бо парламентська коаліція п’яти фракцій і Кабмін уперто не бажають боротися з офшорними схемами та здійснити демонополізацію економіки. Великий бізнес ще більше впливає і керує українською політикою. Олігархи і їхні підставні особи, як і в старі часи, виграють державні тендери, і справжніми реформами тут теж навіть не пахне.

Яценюк з Порошенком ґвалтують Україну, імітуючи «реформи»…

Який вихід з цієї ситуації? Ситуація-то вже революційна: одні не можуть зупинитись розкрадати бюджет держави, інші ж – не можуть вижити на мінімалку у 1208 грн! Готуймося, бо я вже відчуваю запах палених шин! Надіятись нам залишається лише на себе!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я