На голову Новини Ярош про ультиматум: "Правий сектор" готовий до рішучих дій, аби навести в...

Ярош про ультиматум: "Правий сектор" готовий до рішучих дій, аби навести в країні лад

187
0

Лідер ПС прокоментував ультиматум Порошенкові

 

 Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош у своїй офіційній заяві, опублікованій на сервісі Youtube, повідомив, що його побратими готові до рішучих дій для наведення ладу в Україні. Однак він вітає те, що зараз відбулися зрушення, зокрема у питанні звільнення першого заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокімова, повідомляє tvi.

 

 

Ярош наголосив, що в країні триває міліцейське свавілля. І тих активістів ПС, які повертаються із зони проведення АТО до своїх домівок, правоохоронці постійно тримають на контролі, затримують і катують.

 

"Позавчора (у Києві. – Ред.) було затримано близько 15 хлопців і дівчат з "Правого сектору" і так само, як це було при Януковичі, їх били, з них вибивали покази", – сказав Ярош, додавши, що саме тому була зроблена вчорашня "доволі емоційна заява".

 

Він наголосив, що ПС готовий на рішучі дії, аби захистити своїх бійців.

 

"Ми справді готові до того, щоби навести порядок в державі і зробити все, щоб ідеали революції були реалізовані. На цей момент нам повідомили про те, що всі наші побратими звільнені. А питання Євдокімова (йдеться про звільнення з посади. – Ред.) розглядається на Кабміні. І ми дуже сподіваємось, що рішення про його відставку буде прийнято. Ми розуміємо, що це маленька, але перемога. Тому, враховуючи ситуацію на фронті, ми залишаємося на своїх позиціях", – сказав Ярош.

 

 

 

Джерело: tvi

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я