На голову Новини Японці винайшли дерево, яке вміє літати (ВІДЕО)

Японці винайшли дерево, яке вміє літати (ВІДЕО)

174
0

Японці вчергове вразили новим винаходом: на цей раз винахідники створили дерево, яке не лише вміє літати, але й при цьому обертається. Свій винахід вони представили на платформі Kickstarter, – повідомили в Корреспондент.net.

Вартість дерева бонсай коливається від 200 до 10 000 доларів. Воно може відриватись від вазону на 2 см. і “зависати” в повітрі. Повідомляється, що літаюче дерево обладнане спеціальними магнітами та механізмом для обертання. Вони утворюють відповідне магнітне поле, в якому це дерево фактично “зависає” в повітрі. Також дерево має спеціальну базу у горщику, площею 6 см. Фактично, дерево здатне літати лише на цій площі.

Користувачі соцмереж жваво обговорюють новий винахід, а відеоролик вже переглянуло понад 80 тисяч громадян. В коментарях під відео люди пишуть, що подібні винаходи вже були, приміром, один користувач написав, що в Китаї продають сувенірні глобуси, які також можуть крутитися і зависати в повітрі.

Нагадаємо, бонсай – мистецтво вирощування карликових дерев у горщиках або маленьких ємкостях. Це мистецтво має багато різновидів. Традиційно,японці вирощують карликові сосну, ялівець, клен, рододендрон, азалію, ялину. Вартість дорослих дерев в Україні становить від 50 доларів.

[iframe width=”650″ height=”350″ src=”https://www.youtube.com/embed/jssXjtYoDl0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я