На голову Новини Японія і Росія домовилися підписати післявоєнний мирний договір

Японія і Росія домовилися підписати післявоєнний мирний договір

208
0

 Японський прем’єр Сіндзо Абе та президент РФ Володимир Путін погодилися розпочати приготування до візиту російського лідера, що має відбутися наступного року.

Японський прем’єр Сіндзо Абе та президент РФ Володимир Путін погодилися розпочати приготування до візиту російського лідера, що має відбутися наступного року.

 

 

Про це голова уряду Японії повідомив під час спільної прес-конференції з Путіним на саміті АТЕС в Пекіні, пише The Japan Times.

 

Під час візиту, який відбудеться "у найбільш слушний час", сторони сподіваються врегулювати давню територіальну суперечку.

 

Під час спільної прес-конференції лідери двох країн висловили бажання завершити переговори про укладення післявоєнного мирного договору.

 

"Я хотів би взяти час, щоб ґрунтовно поговорити про переговори щодо укладання мирного договору, а також про міжнародні відносини", – сказав Абе Путіну.

 

"Сподіваюся, що ми можемо поділитися нашими поглядами на майбутню співпрацю між нашими країнами", – відповів президент Росії.

 

Як повідомив виданню японський чиновник, у межах підготовки візиту Путіна було домовлено про візит міністра закордонних справ Японії Фуміо Кішіди до Росії.

 

Окрім того, також було погоджено розпочати консультації на рівні віце-прем’єр-міністрів країн.

 

Видання також повідомляє, що під час зустрічі Абе та Путіна ставилося питання конфлікту в Україні.

 

Зокрема, прем’єр Японії наполегливо закликав Росію "виконати конструктивну роль" у врегулюванні кризи в Україні.

 

Варто зазначити, що Японія та Росія намагаються зрушити з мертвої точки переговори про долю так званих Північних територій (островів південної Курильської гряди – Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї).

 

Територіальна суперечка, яка триває десятиріччями, не дає сторонам підписати мирний договір після закінчення Другої світової війни.

 

\Джерело: УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я