На голову Економіка Януковичу таке і не снилося: спливла жахлива правда про Порошенко!

Януковичу таке і не снилося: спливла жахлива правда про Порошенко!

327
0

За 5 років kpoвопролuття, розколу і хаосу в Україні, Порошенко зумів вкрасти стільки грошей, що Януковичу такі суми не снилися за все життя!!!

Відразу ж після Майдану Порошенко і його подільник Ахметов поставили на лічильник всю країну. Вони в буквальному сенсі викачували як пилосос все гроші українців на свої власні офшори.

Порошенко знав, що він прийшов до влади виключно завдяки трупах на Майдані. Він знав, що люди ціною свого життя привели його до влади, але це не зупинило його криваву спрагу до доларів.

За словами експерта Олександра Донія, одіозний Петро Порошенко зумів «нагріти» собі набагато більше, ніж не менше одіозний Віктор Янукович.

«Ми можемо тільки підозрювати. За уривками інформації, це колосальні суми, це більше, ніж отримав Янукович за час перебування при владі. Йдеться про жахливі зловживання. Відповідно, ці гроші можуть кидатися на вплив. Що, в принципі, і робиться »

За його словами, чимало коштів пішло на порошенківський канал «Прямий».

«Є величезна кількість людей на ставках, які робили розкол в українському суспільстві та сіяли мову ворожнечі. Вони до сих пір залишаються. І кошти Порошенко продовжують виконувати свою злу функцію », – підкреслив політик.

Він особливо відзначив, що грошей у Порошенка і його друзів дуже багато, тому колишній президент і надалі буде знищувати країну. Підсумовуючи він зазначив, що Порошенко, швидше за все, посадять якісь закордонні органи.

Як повідомлялося буквально днями, проти Порошенка порушено 3 кримінальні справи в США.

П’ятий президент Петро Порошенко ризикує опинитися за гратами не тільки в Україні, але і в США.

Нові «перспективи» з’явилися після того, як в Україну прибув колишній радник екс-мера Нью-Йорка Джуліані Сем Кислін в зв’язку з розслідуваннями проти Порошенка.

«Петро Порошенко, як людина – найбільш корумпований у цій країні, який всюди шукає тільки вигоду. Він такий жадібний, як його обрали президентом – взагалі не розумію. Він де тільки міг, там і брав участь в корупції », – заявив в коментарі журналістам друг президента США Дональда Трампа.

Варто відзначити, що сам Сем Кислін був «нев’їзним» в Україну з-за особистого прохання Петра Порошенка, а після його поразки на виборах це рішення було скасовано в.о. глави СБУ Іваном Баканова.

Ще навесні Сем Кислін звинуватив Петра Порошенка в геноциді українського народу і передбачив його програш на виборах. Крім цього, він розкрив факти корупції з купівлі вугілля з Філадельфії, в результаті якої в Україні був завезений вугілля з ПАР і Росії за завищеними цінами.

«Порошенко за час президентства вивів з України не менше 8 мільярдів доларів. Тільки за відомими мені фактами через держ компанію «Центренерго» було виведено від 700 до 800 млн доларів », – розповідав тоді екс-радник Джуліані…

Джерело