На голову Новини Янукович з синами, Азаров, Клюєв, Курченко і Пшонка оскаржили санкції ЄС в...

Янукович з синами, Азаров, Клюєв, Курченко і Пшонка оскаржили санкції ЄС в суді

163
0

 Віктор Янукович, його сини і шість інших людей, які фігурують у «чорному списку» Європейського Союзу, подали позови на рішення ЄС про заморожування їх активів.

 Віктор Янукович, його сини і шість інших людей, які фігурують у «чорному списку» Європейського Союзу, подали позови на рішення ЄС про заморожування їх активів.

Як повідомляє «DT.UA» з посиланням на «EUObserver», екс-заступник голови адміністрації президента Андрій Портнов подав позов у Європейський суд у Люксембурзі ще 29 квітня.

Потім, 12 травня, позови подали колишній прем’єр-міністр Микола Азаров та його син Олексій. 14 травня три позови подали Янукович і його сини Віктор і Олександр. БізнесменСергій Курченко подав позов 15 травня. В той же день подали позови екс-глава адміністрації президента Андрій Клюєв та його брат, народний депутат Сергій Клюєв.

«Всі позивачі добиваються анулювання санкционных рішень ЄС», – наголошується в повідомленні.

Крім того, чотири громадянина України, що потрапили в «чорні списки», написали в Раду ЄС письмові запити для отримання доказів, що також може свідчити про наміри подання ними позовів. Це колишній генеральний прокурор України Віктор Пшонка та його син Артем, екс-голова СБУ Олександр Якименко та екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

 

ЄС 5 березня заморозив активи 18 українських громадян, підозрюваних в незаконному привласненні державних коштів та причетності до порушень прав людини в Україні. Рішення передбачає заморожування коштів і економічних ресурсів окремих осіб, визначених відповідальними за незаконне привласнення українських державних коштів, та осіб, відповідальних за порушення прав людини в Україні, фізичних і юридичних осіб, пов’язаних з ними організацій і органів з метою консолідації та підтримки верховенства права та поваги до прав людини в Україні».

В документі зазначалося, що в початковий список з 18 громадян можуть вноситися зміни за наявності відповідних обгрунтувань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я