На голову Новини Янукович перестав довіряти Путіну і просить притулку у Білорусі, – джерела

Янукович перестав довіряти Путіну і просить притулку у Білорусі, – джерела

151
0

 Повалений Президент України Віктор Янукович втратив довіру до Володимира Путіна і шукає притулоку у Білорусі.

 Повалений Президент України Віктор Янукович втратив довіру до Володимира Путіна і шукає притулоку у Білорусі.

Про це на своїй сторінці Facebook написав журналіст Мустафа Найєм, посилаючись на власні джерела.

«Здається, Віктор Янукович вже перестав довіряти Володимиру Путіну. За непідтвердженими даними, сім’я Віктора Януковича шукає притулок у Білорусі», – пише Найєм.

За його словами, минулого тижня син колишнього президента Віктор Янукович-молодший проводив консультації з цього приводу під час телефонної розмови з президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

«Зокрема, Янукович-молодший висловив побоювання, що його батько може стати розмінною монетою у політичному діалозі між Києвом і Москвою. Зокрема, нібито існує ймовірність, що в результаті багатосторонніх домовленостей колишнього президента видадуть офіційній владі України. У відповідь Олександр Лукашенко дав зрозуміти, що він теж вважає, що колишній президент повинен повернутися в Україну, але, якщо Віктор Янукович все ж захоче переїхати до Білорусі, він готовий надати притулок йому і його родині. Що особливо цікаво, під час розмови Янукович-молодший нібито також повідомив, що у випадку позитивного розвитку ситуації Віктор Янукович може очолити нове державне утворення – Новоросію, в яку повинні увійти Луганська і Донецька області», – пише Найєм.

«Підкреслю ще раз, інформація з одного джерела, але я йому довіряю достатньо, щоб оприлюднювати подібні дані», – наголосив журналіст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я