На голову Новини Якщо ви зробите помилку, Путін її використає – президент Чехії

Якщо ви зробите помилку, Путін її використає – президент Чехії

108
0

 Перед новим президентом України стоять непрості завдання, вважає чеський президент Мілош Земан.

Перед новим президентом України стоять непрості завдання, вважає чеський президент Мілош Земан.

Як повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на місцеві ЗМІ, про це він заявив під час дебатів зі студентами вишів у місті Ліберец.

За його словами, найбільшою небезпекою для України нині є «загроза економічного банкрутства, громадянська війна і російське вторгнення», а тому Петра Порошенка, зазначив президент Чехії, «чекають нелегкі часи».

На думку Мілоша Земана, «єдиний шлях, який може заспокоїти ситуацію в Україні, це децентралізація», надання регіонам більшої самостійності.

Потрібно також бути уважним у діалозі з російським президентом Володимиром Путіним, наголосив Мілош Земан і порівняв останнього із шахістом.

«Якщо ви припуститеся помилки, будьте певні, він її використає. А тому рецепт простий: не робіть зайвих помилок», – додав у розмові з чеськими студентами Мілош Земан.

Президент Чехії не приїжджав на інавгурацію новообраного президента України Петра Порошенка. Як пояснювали в чеському уряді, причина – перевантаження графіку роботи глави держави. Чехію представляв міністр закордонних справ. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я