На голову Новини Які сайти крадуть дані ваших кредиток

Які сайти крадуть дані ваших кредиток

126
0

В Україні протягом цього року виявили щонайменше 13 сайтів, які систематично викрадали дані банківських карт.

Як повідомляє znaj.ua, загалом в асоціації розглядають два ймовірних варіанти шахрайства: на фейковому сайті встановлюють платформу для оплати послуг, або для здійснення грошового переказу. Користувач самостійно заповнює усі необхідні поля із даними, вводячи при цьому спеціальний код безпеки. Згодом, він отримує повідомлення про те, що операцію здійснити неможливо. При цьому уся інформація зберігається і надалі використовується власниками сайтів за своїми потребами – частіше всього для зняття коштів.

Інша схема використовує програму, яка може підмінити номер картки власника та картку шахрая. Потім необхідна сума грошей переводиться на ці рахунки майже моментально, а користувач отримує повідомлення про успішну операцію, гроші на яку зникають на рахунках злочинців.

За попередніми даними, два сайти таким способом пропонували поповнення мобільного рахунку: https: // popolnyashka .top / і moneytophone .top, інші – грошові перекази: mypay .co .ua, ipay .in .ua, https: // pay2ua .com і moneytocard .top, а ще шість створювали неіснуючий онлайн-сервіс: popolnyaska .info, popolnyaha .info, popolnyash .info, platej .in .ua, popolnyaska .in .ua і popolnim .info.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я