На голову Економіка ЯКІ головні проблеми для українців? (соцопитування)

ЯКІ головні проблеми для українців? (соцопитування)

130
0

Українців, окрім війни з РФ на сході, найбільше непокоять високі тарифи й низькі зарплати, а питання корупції хвилюють лише одну п’яту частину населення!…

Про це свідчать результати опитування центру “Социс”, проведеного з 5 по 10 березня 2019.

Так, війна на сході України непокоїть 61,4% опитаних, високі комунальні тарифи – 55,5%, низький рівень зарплат чи пенсій – 55,2%, а зростання цін і інфляція – 30,9%.

Найактуальніші проблеми українців

Найактуальніші проблеми українців

Ще 22,5% респондентів віднесли до найактуальніших проблем безробіття.

Корупцію в центральній владі вважають важливою проблемою 21,8% опитаних, а корупцію в судах, поліції та прокуратурі – 10,2%.

Найменш значущими проблемами українці вважають недоступність якісної освіти (1,8%) та відсутність свободи слова та демократії (0,9%).

 

 
 70,5% опитаних вважають ситуацію в Україні напруженою, а 17,2% оцінюють її як вибухонебезпечну.
 

 
 

Цікаво, що найбільше “вибухонебезпечність” бачать у центральному регіоні.

 

 
 Центр соціальних та маркетингових досліджень “Социс” 5-10 березня опитав 2 000 респондентів віком від 18 років у всіх областях України (без окупованих територій) методом домашнього face-to-face інтерв’ю. Статистична похибка вибірки +/– 2,1%

Нагадаємо:

  • У ході передвиборчої компанії вибухнув корупційний скандал: журналісти з’ясували, що близькі до президента Петра Порошенка люди причетні до зловживань в оборонній сфері, а правоохоронні органи за хабарі дивилися на це крізь пальці.
  • Західні партнери називають корупцію загалом однією з найбільших проблем України.
  • Співзасновником центру “Социс” є Ігор Гринів, який зараз керує виборчою кампанією президента й кандидата у президенти Петра Порошенка. Ще питання є?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я