На голову Новини ЯКЕ покарання за вбивство активістки в Україні? МІЗЕР! 6 років!!! КРИВОсуддя править...

ЯКЕ покарання за вбивство активістки в Україні? МІЗЕР! 6 років!!! КРИВОсуддя править бал!

148
0

Займатись громадською діяльністю в Україні НЕБЕЗПЕЧНО! А судді вкотре доводять, що для ЗЛОчинців, яким перешкоджають громадські активісти – майже безкарно!!!

Покровський райсуд Дніпропетровської області затвердив ЯКУСЬ ТАМ “угоду” зі слідством обвинувачених у нападі на громадську діячку Катерину Гандзюк і призначив їм покарання. Яке? ПРОЗРІЙТЕ!!!

Рішення суду зачитали на засіданні 6 червня 2019.

Координатора нападу на Гандзюк Сергія Торбіна засудили до 6 років і 6 місяців позбавлення волі, а безпосереднього нападника Микиту Грабчука – до 6 років в’язниці.

Володимир Васянович та В’ячеслав Вишневський отримали вирок – 4 роки ув’язнення,  Віктор Горбунов – 3 роки.

Обвинувачених зобов’язали сплатити 50 тис. грн на покриття судових витрат.

ВАМ ВСЕ ЯСНО ПРО РІВЕНЬ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО горе-право-криво-суддя і його СТАВЛЕННЯ до життя ЧЕСНИХ і законослухняних громадян???

Вбивцям нормальних людей дають мізерні строки!!! А там може й амністія перепаде…

Вирок набуде чинності після того, як спливе 30-денний термін на його оскарження. До того часу всі засуджені надалі перебуватимуть під вартою.

Усіх фігурантів звинуватили у нанесенні навмисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя, вчиненого способом, що має характер особливого мучення, з метою залякування потерпілої на замовлення та за попередньою змовою осіб, що призвело до смерті жертви.

“Це має ознаки важких тілесних ушкоджень. Настання смерті Гандзюк перебуває в прямому причинно-наслідковому зв’язку з отриманими хімічними опіками від кислоти”, – цитує обвинувальний акт “Центр інформації про права людини“.

Обвинувачені раніше визнали свою провину, а прокуратура змінила їм підозру з убивства на умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

За даними обвинувачення, Сергій Торбін на замовлення осіб, імена яких не називалися, схилив інших обвинувачених – Микиту Грабчука, Володимира Васяновича, В’ячеслава Вишневського та Віктора Горбунова – до участі в замаху.

Нагадаємо:

  • 3 червня усі п’ятеро обвинувачених у замаху на херсонську активістку Катерину Гандзюк визнали свою провину і пішли на угоду зі слідством.
  • У травні поліція затримала 5 підозрюваних у нападі на Гандзюк. Це В’ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, Сергій Торбін і Микита Грабчук.
  • 1 липня 2018 року у Херсоні біля під’їзду чоловік вилив на Катерину Гандзюк кислоту. Вона потрапила до реанімаційного відділення з сильними опіками, а через 2 місяці померла у лікарні після багатьох операцій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я