На голову Економіка Як “Золотий ключик” Геруса грабує державні енергопідприємства !

Як “Золотий ключик” Геруса грабує державні енергопідприємства !

310
0
ковалів коваленко герус золотий ключик

Дії на ринку електроенергії свідчать про наявність організованої злочинної групи у владі, яка курує енергетичну галузь, заявив народний депутат від “Батьківщини” Олексій Кучеренко і звинуватив в організації цієї схеми свого колегу по парламенту із фракції “Слуга народу” Андрія Геруса. 

Народний депутат від “Батьківщини”, член комітету з питань енергетики і житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко звинуватив нардепа від “Слуги народу” і голову цього ж комітету Андрія Геруса в тому, що той за допомогою наближеного до влади оточення організував злочинну схему “Золотий ключик”, яка створила дефіцит у розмірі 50 млрд грн на ринку електроенергії і грабує державні енергопідприємства.

Про це Кучеренко написав 13 червня на своїй сторінці у Facebook.

“У період роботи зв’язки «Ковалів – Герус – Коваленко» умови роботи ринку електроенергії були приведені до такого стану, що на ринку на добу наперед 21% продають компанії, в яких нема свого ресурсу, які його не імпортують і не виробляють. Тобто вони його купили в якогось державного виробника (бо приватний не дурний) дешево і продали на біржі з наваром”, – заявив Кучеренко.

За його словами, до таких трейдерів належать компанія “НЕК” Олександра Притики, компанія “Юнайтед Енерджі” “одного олігарха” (у ЗМІ її пов’язують з Ігорем Коломойським) і “Енерджикс”, яка перепродавала електроенергію від КП “Київтеплоенерго” “Укрзалізниці”.

“Назвіть мені ще одну країну, де половину електроенергії, з тої що потрапляє на біржу, державні виробники продають спочатку прокладкам, а не йдуть самі на біржу, щоб продати її? Хто ці трейдери – це здебільшого друзі Геруса, які переслідують його усю його кар’єру на чолі комітету”, – написав депутат.

структура купівлі електроенергії

Він зазначив, що такі дії свідчать про наявність організованої злочинної групи у владі, яка курує енергетичну галузь.

“Це 100% корупція. А хто виконавець усього цього схематозу через створення такої моделі грабунку держпідприємств? Це – НКРЕКП в особі Коваленка. Ідеолог – Герус. Покровитель із Офісу президента – Ковалів”, – додав Кучеренко.

Він повідомив, що державні підприємства “Енергоатом”, “Укренерго”, “Укргідроенерго”, “Гарантований покупець” і “Центренерго” розкрадають.Однажды в НАБУ

“Мені моторошно називати цифру дефіциту енергетики, але це 50 млрд грн. Це майже увесь перший транш МВФ. Шахтарі, про працю і внесок яких у ВВП Герус ніколи не сказав жодного доброго слова, бастують із масштабом, який я пам’ятаю лише в 90-х роках”, – підкреслив політик.

Раніше Кучеренко наголосив, що ДП “Оператор ринку” щомісяця інформував НКРЕКП, АМКУ, СБУ про ознаки зловживань на енергоринку.

Джерело

#влада #герус #енергоринок #корупція #ДБР