На голову Новини Як влаштуватися в патрульну службу, або 60 питань за 1,5 години

Як влаштуватися в патрульну службу, або 60 питань за 1,5 години

151
0

У нову патрульну службу, набір якої вже розпочався у Києві, люди йдуть за новими відчуттями, заявив кандидат в київський підрозділ патрульної служби Віталій Щеглов. В ефірі радіостанції Голос Столиці він розповів, як відбувається відбір бажаючих поповнити лави служби.

У нову патрульну службу, набір якої вже розпочався у Києві, люди йдуть за новими відчуттями, заявив кандидат в київський підрозділ патрульної служби Віталій Щеглов. В ефірі радіостанції Голос Столиці він розповів, як відбувається відбір бажаючих поповнити лави служби.

 

 

0 січня розпочався набір претендентів на посаду київських патрульних. На сьогоднішній день подали заявки 27 тисяч осіб. Таким чином, на кожне місце столичного стража претендуватимуть 10-15 чоловік. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, нова патрульна служба запрацює вже влітку.

 

Чим нова посада так приваблює людей, в ефірі радіостанції Голос Столиці розповів кандидат в київський підрозділ патрульної служби Віталій Щеглов. Йому 34 роки, за освітою ветеринар, працював в Європі, потім на держслужбі в Україні.

Що вас зацікавило в посаді київського патрульного?

– По-перше, щось нове. Починається реформа в країні. І ось хотілося спробувати себе в цій сфері. Хочеться продемонструвати чесність, відкритість. Я думаю, що зможу. В принципі, я морально стійка людина, і фізичне здоров’я дозволяє.

Конкурс просто величезний, 10-15 осіб на місце. Чим брати збираєтеся?

– Пройду тести, а там вже скажуть, який прохідний бал. Я думаю, виберуть найкращих, тобто тих, хто більше набере балів. Що там будуть за тести – незрозуміло, але я думаю – це рівень знань, комунікабельність, логіка тощо.

А ви підтримуєте стосунки з іншими претендентами?

– Мій товариш ходив позавчора. Каже, що дають півтори години на 60 питань. Дуже складно, він вийшов і просто був у шоці.
А що за тести?

– Логічне мислення, математичні питання були. Він жодного питання навіть не повторив, каже, що дуже важко, складно. Скільки він балів набрав, теж не сказав.

А що кажуть інші, наприклад, ваш товариш? Звідки таке бажання потрапити в підрозділ патрульної служби? Теж хоче щось нове випробувати?

– Теж хоче, він десантник, служив в армії. Фізична форма нормальна, вища освіта є. І вирішив спробувати.

Які критерії та вимоги до столичного патрульному?

– Я сам поки точно не знаю. Вік від 21 до 35 років, хороше фізичне здоров’я, українська мова, українське громадянство, відсутність судимостей.
За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, перший етап тестування в цілому мають пройти 1,5 тисячі осіб. Перші 700 вже пройшли тести. Нагадаємо, для участі у першому турі відбору кандидатів у столичний підрозділ патрульної служби подали заявки 17 тисяч осіб.

 

Джерело: newsradio.com.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я