На голову Новини Як вінничани збирали Яценюку 2-й мільярд та освистали першого заступника мера(ВІДЕО)

Як вінничани збирали Яценюку 2-й мільярд та освистали першого заступника мера(ВІДЕО)

157
0

Сьогодні вінничани вчерговий раз зібрались під міською радою, щоб висловити свій протест проти завищених тарифів та скасування пільг.

Тако протестуючі вимагали від влади підняти прожитковий мінімум. Свої вимоги вінничани підкріпили транспорантами з надписами: “Чому люди, які живуть на прожитковий максимум, встановлюють нам прожитковий мінімум”, “Здійсни подвиг – проживи на пенсію”, “Дайте нам можливість жити, а не виживати”. Пенсіонери тримали у руках тако банер з надписом “Пробачте нас, за наше довге життя”. Індивідуальне звернення на плакаті було і до виконуючого обов’язки Вінницького міського голови Сергія Моргунова: “Обміняю свою пенсію на зарплату Моргунова”.

Очільник ГО “Голос народу” Віктор Малиновський у своєму виступі звинуватив український Уряд у геноциді народу, який влаштували особисто Арсеній Яценюк. Відтак на мітингу було запропоновано розпочати збір другого мільярда для Арсенія Петровича. Збір коштів був символічним. Збирали у нічний горщик, який символізував золотий унітаз президента-втікача Віктора Януковича. Кошти кидали в основному пенсіонери, мовляв Яценюк і так забрав у них всі гроші, то не шкода й останню копійку йому віддати.

Під час мітингу вінничани вимагали, щоб до них вийшли представники влади, але вкотре їх було проігноровано.

Однак, незабаром після цього, із міської ради вийшов перший заступник міського голови Андрій Рева. Та він навіть не зупинився перед мітингувальниками – проскочив повз. Вінничани сприйняли це як особисту образу, через що вони освистали його та кричали йому в слід “Ганьба”.

На останок, Віктор Малиновський закликав вінничан прийти на наступну акцію протесту, яка відбудеться 31 серпня о 10.00 біля міської ради. Адже тільки об’єднавшись, можна відстояти право на гідне життя.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/zt_gdsBqa5E” frameborder=”0″ allowfullscreen ] [iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/a0X2fWKmqr4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я