На голову Новини Як вінничани вимагали у головного прокурора області написати заяву на звільнення (ВІДЕО)

Як вінничани вимагали у головного прокурора області написати заяву на звільнення (ВІДЕО)

164
0

Шинами, спаленим автомобілем, кільканадцятьма транспарантами, опудалом прокурора, похоронним вінком з надписом «прокурори -вбивці демократії»… вигуками «ганьба» та «заяву» зустрічали сьогодні головного прокурора області Соколового В.П. біля облпрокуратури.

 Шинами, спаленим автомобілем, кільканадцятьма транспарантами, опудалом прокурора, похоронним вінком з надписом «прокурори – вбивці демократії»… вигуками «ганьба» та «заяву» зустрічали сьогодні головного прокурора області Соколового В.П. біля облпрокуратури.


 

 

Активісти Вінницького Майдану та просто небайдужі до прокурорського свавілля люди зібрались біля Вінницької обласної прокуратури аби вимагати звільнення її очільника.


 

 


Зі слів активістів, Соколовий не виконує своїх прямих обов’язків, справи позивачів не розглядаються, заяви та скарги – ігноруються, а корупція у цій структурі – зашкалює.

 


Більше трьох місяців В’ячеслав Соколовий займає посаду головного прокурора області, однак повагу та довіру у вінничан ця людина не викликала й досі. І навіть, навпаки, вже близько десятка акцій протесту та мітингів було проведено під обласною прокуратурою, саме через невдоволення до роботи Соколового.

 

 

 

– Нам вже набридло давати хабарі, нам набридло, що не маючи грошей на взятки для прокурорів, ми мусимо оббивати пороги прокуратури роками. Ви маєте служити нам – народу, а не власному збагаченню та олігархам, які вам диктують правила, – чулось на мітингу.

 

 

– Він нічого не робить, за що йому платять гроші? Чому ми утримуємо за свої кошти прокуратуру, якщо вона нам нічим не допомагає – обурюється пані Тетяна.

Таїса Гайда – голос вінницького Майдану притягла на зустріч із Соколовим свій спалений автомобіль. Каже, справа про злочин формально розглядається вже більше двох місяців, а й досі жодних експертиз не було проведено, свідки не опитані:

– Ваш час вичерпано, пишіть заяву на звільнення. Нам потрібна людина, яка буде займатись нашими справами.

 

 

 

 

 Від імені молоді до прокурора області звернувся активіст "Народної волі" Котов Денис (Рідновір Кіт):

 

 

Сам Соколовий писати заяву не погодився:

 

 

Згадали вінничани Соколовому і забудову стадіону школи №18:

 

 

 

На завершення акції вінничани планували символічно спалити опудало головного прокурора області, однак міліціонери не дозволили, мовляв, мітингувальники мали попередити про це міську раду.
 
 
 

 
 
– Я вважаю, що всі служителі народу чи то Президент, чи то міліціонер повинні вміти співпрацювати з територіальними громадами та прислухатися до них, чути їхню думку та знаходити компроміс. Якщо буде діалог мід владою та громадою, то разом ми зможемо легко і швидко вивести на чисту воду хабарників і повністю викорінити корупцію. Потрібно зрозуміти, що ми утримуємо їх (владу, прокурорів -ред.) на своїх податках не для того, щоб вони збагачувались, а для того, щоб вони нам служили. Але якщо цей служитель, не справляється зі своїми обов’язками, не хоче працювати або працює на власну вигоду, то, будь ласка, хай звільнить своє робоче місце для іншої серйозної та відповідальної людини, – резюмував громадський активіст Віктор Малиновський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я