На голову Новини Як «Свобода» проти Яценюка мітингувала — спецрепортаж

Як «Свобода» проти Яценюка мітингувала — спецрепортаж

147
0

Під стінами парламенту протест, вимагають розслідувати факти корупції в уряді і збирають підписи за відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра, повідомив Голосу Столиці спецкор радіостанції Олександр Івасівка.

Під стінами парламенту протест, вимагають розслідувати факти корупції в уряді і збирають підписи за відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра, повідомив Голосу Столиці спецкор радіостанції Олександр Івасівка.

 

 

ВО «Свобода» проводить мітинг під Верховною Радою і вимагає створити парламентську комісію з розслідування фактів корупції в Кабінеті міністрів.

 

«Вимагаємо публічного, відкритого розслідування і створення ТСК щодо фактів корупції в уряді. Природно, буде великий опір, але ми готові навіть до блокування трибуни, якщо до нас не будуть прислухатися і не внесуть на розгляд ініціативу про створення ТСК першим питанням», — заявив на мітингу народний депутат від «Свободи» Андрій Іллєнко.

 

Про те, як проходить мітинг, в ефірі радіостанції Голос Столиці розповів спецкорОлександр Івасівка.

 

«Мітинг триває, людей вже трохи менше, ніж було зранку, коли сесія відкривалася. Тоді під стінами ВР було не менше 500 свободівців. Окрім «Свободи», яка вимагає покарання уряду за корупцію, тут також встановлено 21 червоний малий намет із написами «ТСК». Як стверджують люди, які сидять всередині цих наметів, вони теж збирають підписи за відставку прем’єра Арсенія Яценюка у зв’язку із звинуваченнями його в корупції. Також є представники «Кредитного майдану» — вони прийшли сюди, аби в черговий раз вимагати від ВР лобіювати полегшення їхніх кредитних зобов’язань.

 

Зараз на площі Конституції емоції трохи стихли, але до цього над свободівцями лунав голосний регіт. Справа в тому, що люди з партії ВО «Свобода» принесли з собою якийсь великий предмет, пофарбований у золотий колір. В інтерпретації свободівців, це куля, хоча предмет мало схожий на кулю. Двоє людей піднімають її час від часу і, направивши гострішим кінцем в бік ВР, починають трясти цією кулею і тоді свободівці починають голосно скандувати: «Сєня — кулявлоб».

 

Перед свободівцями виступали колишні депутати і міністри. Був Андрій Мохник , який колись очолював Мінекології, Ігор Мірошниченко , який був нардепом від «Свободи» і разом з ним Ігор Швайка — колишній міністр АПК. Мохник говорив про те, що після зміни керівника Мінекології, новий керівник відразу почав призначати ті ж кадри з секретаріату Мінекології, які були звільнені за часів президентства Віктора Януковича , говорив, що в першу чергу до Мінекології призначили керівника департаменту фінансової служби. Екс-міністр АПК виступати перед ВР не став, у всякому разі я не чув його виступ. І на цьому свободівці поки що завершили свої публічні спічі.

 

Навколо ВР дуже багато і Нацгвардії, і міліції — на самій площі Конституції перед ВР, кілька автобусів позаду МОЗ і ще кілька автобусів позаду Маріїнського палацу. Міліціонери стоять тут у чергах, аби купити каву, чай та шаурму. До речі, шаурма тут коштує зараз аж 28 гривень за штуку!», — повідомив Олександр Івасівка.

 

Джерело: newsradio.com.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я