На голову Новини Як Свитко ставав головою Вінницької облради

Як Свитко ставав головою Вінницької облради

808
0

В середу, 26 лютого, Свитко Сергій Михайлович з благословінням вінницького Майдану став головою Вінницької обласної ради, як це було, – далі у відео.

 На 13.00 вже традиційно на вінницькому Майдані зібралось Народне Віче. Цього разу темою зібрання стало назначення на посаду голови вінницької обласної ради Свитка Сергія. Людей прийшло чимало. На сцену почергово виходили активісти Майдану, громадські та політичні діячі, які висловили свою підтримку Сергію Михайловичу.

 

 

 

 

 

Свитко Сергій пообіцяв виправдати довіру вінницької територіальної громади та зробити все можливе аби виправити критичну ситуацію в області.
 
 
 

 

 

 
О 14.00 розпочалась позачергова сесія обласної ради. Всього було зареєстровано 91 депутатат. Фракції "Єдність" та "Совість України" відмовились бути присутніми на цій сесії, так як вони не підтримують кандидатуру Свитка С.М., на що отримали вигуки "Ганьба"!
 

 
 
 
Приміщення сесійної зали було вщент заповнене активістами Майдану й журналістами. За порядком слідкував вінницький  Правий сектор. Приїхав на сесію й екс-регіонал, народний депутат України Володимир Продивус.

Сергій Татусяк зачитав офіційну заяву про свою відставку із займаної посади та під бурхливі оплески зайняв місце серед депутатів обласної ради.

 

На порядок денний винесли кілька питань, серед яких і питання обрання нового голови облради. 

 

В результаті за Свитка Сергія проголосувало 86 депутатів.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я