На голову Новини Як переселенці голосуватимуть на Вінниччині?

Як переселенці голосуватимуть на Вінниччині?

171
0

 У Вінницькій області офіційно на обліку нині перебуває 3600 громадян, які є потенційними виборцями. Більша частина вимушених переселенців, не пройшовши процедуру тимчасової зміни місця голосування, у день виборів не зможуть проголосувати

 У Вінницькій області офіційно на обліку нині перебуває 3600 громадян, які є потенційними виборцями. Більша частина вимушених переселенців, не пройшовши процедуру тимчасової зміни місця голосування, у день виборів не зможуть проголосувати.

 

На Вінниччині цією проблемою почали займатися громадські організації та об’єднання. Під час інформаційно-просвітницької кампанії вони проведуть зустрічі із вимушеними переселенцями у місцях найбільшого скупчення. А також за допомогою роз’яснювальних матеріалів-брошур намагатимуться донести до потенційних виборців інформацію про перелік необхідних документів та кроків, які потрібно зробити, аби в день виборів – 26 жовтня, здійснити своє волевиявлення.

 

В брошурах зокрема переселенці отримають кілька порад. Так, для того, щоб переселенці реалізували своє право, їм потрібно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців у тому місці обласного значення чи районному центрі де нині проживає із відповідною заявою про тимчасову зміну місця голосування.

 

Крім того, до заяви потрібно додати документи (копію документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Зокрема, це можуть бути: довідки про відрядження, з місця навчання, договір оренди житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій, тощо.

 

Джерело: vinnitsaok

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я