На голову Новини Як Моргунов і його Європейська стратегія сфальсифікувала місцеві вибори у Вінниці

Як Моргунов і його Європейська стратегія сфальсифікувала місцеві вибори у Вінниці

150
0

Ще з літа, ще далеко до початку передвиборчої кампанії, кандидат на посаду міського голови Сергій Моргунов, порушуючи Закон «Про місцеві вибори», проводив приховану агітацію.

З гучномовців Вінницького громадського транспорту звучала зомбо-платівка про те, що у місті відремонтовано стільки-то доріг, побудований діагностичний центр, введено в експлуатацію стільки-то автобусів… Так, день-вдень, вінничанам «капали на мізки» протягом шести місяців!

Всі транспортні зупинки з червня поточного року завішані банерами, на яких містянам вказували, що Вінниця – найкраще місто. А підсвідомо нам втокмачували, що Вінниці, як такої, буквально не існувало до мерства Гройсмана-Моргунова.

З весни 2015 року, під міською радою мало не щодня проводились різноманітні концерти, конкурси, майстер-класи, мовляв дивіться вінничани, як ми про вас та ваших дітей дбаємо.

І хоча концерти під час війни – це пір під час чуми, Моргунов не зупинявся.

Після оголошення про початок передвиборчої агітації, Моргунов включив важку артилерію: його попередник, а нині голова ВР Володимир Гройсман, приїздив до Вінниці агітувати за поплічника особисто.

Проводилась незаконна агітація в навчальних закладах, куди майбутній адмінресурс примусово зганяв студентів.

А згодом розпочалась серія відкриттів, які чекали свого часу спеціально до виборів: хоспіс, дошкільний навчальний заклад «Веселка», трамвай-майбутнього…

Усі борди та сіті-лайти міста лише під Європейську стратегію, для інших не було вільного місця або ж для решти кандидатів вони ламались.

А найгірше, що вся ця агітація проводилась за рахунок міського бюджету, тобто за наш з вами рахунок, але кого це хвилює.

Цілий день, в неділю 25 жовтня, Моргунов вирішив зробити для всіх безкоштовний проїзд у міському муніципальному транспорті, що обійшлось міському бюджету майже в пів мільйонна гривень. Що це, як не підкуп виборців?

Та у день виборів, 25 жовтня, Моргунов зрозумів: «не важливо, як голосують, а важливо – як порахують».

І тут почалось. По-перше, європейські стратеги не очікували такої низької явки виборців і заздалегідь напророкували собі перемогу в один тур і мінімум 56%.

Зрозумівши, що Моргунову не зможуть натягнути потрібну кількість голосів, провладна партія взялась за фальсифікацію.

Технології використовували старі, але надійні.

Так, ГМ «ОПОРА» помітили популярний метод фальсифікації «мережу» – заздалегідь куплені голоси, що перевіряється способом підрахунку особливих позначок в бюлетені заздалегідь проінформованими про це членами виборчої комісії або ж спостерігачами від Моргунова.

Опозиціонери із Партії пенсіонерів України, зловили Європейську стратегію на «каруселі». Як реалізовується цей метод? Люди Моргунова крутяться на вході виборчих дільниць, знаходять клієнтів, які готові підзаробити на своєму голосі. Віддають їм готові бюлетені з хрестиками навпроти прізвищ своїх партійців, а назад виборець має винести чисті бюлетені. І так по кругу.

Використали стратеги і нову технологію фальсифікації: 45%виборчих дільниць відкрились з суттєвим запізненням, це сприяло вкиду бюлетенів.

Давню приказку «чиє весілля, того й музики» Моргунов сприйняв вельми буквально і використав своє службове становище, як тільки міг для керування виборчим процесом.

Так, 80% членів виборчих дільниць – голів, заступників та секретарів були саме від Європейської стратегії, порошенківської «Солідарності» та «Народного фронту», який взагалі не брав участі у виборах. Партії Гройсмана і Порошенка вирішили допустити до виборчих дільниць якнайменше членів опозиційних партій аби ті не могли перешкоджати фальсифікаціям.

В результаті, вони змогли перекрити низьку явку виборців ще однією схемою фальсифікації.

150 виборців двічі відвідали усі виборчі дільниці та двічі проголосували за Європейську стратегію та кандидата в мери від неї Сергія Моргунова.

Підставний виборець, підходить до свого члена дільниці, до обіду, а потім увечері, начебто показує паспорт, а той виписує бюлетень на уже заготовлене прізвище.

За потоком людей, спостерігачі не помічають, як один і той же виборець голосує двічі. От вам і 48% голосів, які набрав Моргунов.

З неофіційних джерел стало відомо, що кожен зі 150 підставних виборців отримав за день «роботи» 5 тисяч гривень. Певно теж з міського бюджету.

Який висновок?  Усі ці фальсифікації свідчать про те, що Революція Гідності відбулась практично даремно. Адже демократичні, чесні, прозорі вибори нам можуть лише снитись!

У другому турі, Моргунову буде значно важче запустити технології фальсифікації, бо виборчі дільниці набирають членів порівно: 1240 чоловік у кандидата від Європейської стратегії і 1240 – у кандидата «Батьківщини» Людмили Щербаківської.

Звісно, як і на виборах 25 жовтня, Моргунов використає адмінресурс та все ж є надія, що інші технології фальсифікацій не вдасться задіяти!

 

Будьте уважні, вінничани! Ми заслуговуємо на владу, яка не триматиме нас за дурнів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я