На голову Новини Як молитись під час війни за Україну?

Як молитись під час війни за Україну?

164
0

Якщо на початку військових дій на Донбасі одна частина українців ще називала це протистояння антитерористичною операцією, то вже за кілька місяців рожеві окуляри спали навіть у найбільших оптимістів. 

Якщо на початку військових дій на Донбасі одна частина українців ще називала це протистояння антитерористичною операцією, то вже за кілька місяців рожеві окуляри спали навіть у найбільших оптимістів. 

 

Як молитись під час війни за Україну?

 

Зруйновані міста та села, тисячі убитих, десятки поранених. Російська окупація Криму та відверте військове вторгнення в Україну не давала сумнівів – почалася війна, масштаби якої до кінця неможливо збагнути людям, які ніколи раніше не бачили на власні очі масових убивств військових та мирного населення. Жах війни підбирається все ближче до кожного українця. У когось «повістку» отримав сусід, у когось – однокласник, у когось – родич. А ще, в когось до війська кличуть чоловіка, батька чи сина. Непідготовлена до війни Україна дуже боляче сприймає звістки про власні втрати, смерть чи поранення кращих своїх синів та дочок. Тому, чимало свідомих українців не можуть пасивно спостерігати за всім, що відбувається, але самі включаються до спільної боротьби за перемогу. Багато людей допомагають військовим їжею, одягом, військовим спорядженням. Але немало сьогодні й тих, хто надає нашим героям допомогу іншого типу, не менш важливу – духовну.

 

Молитва, що в дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу:

 

Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь в милості і щедротах на смирення рабів Твоїх і чоловіколюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спасителю наш, і визволи нас, заради слави імені Твого, і нехай до нас будуть додані слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа, бо Господь переможе за нас.

 

Так, Господи Боже, Спасителю наш, не пом’яни беззаконь і неправд людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості і щедротах Твоїх відвідай смиренних рабів Твоїх, що до Твоєї милості припадають: повстань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ім’ям Твоїм перемогти. Погуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною.

 

Молимось до Тебе, Владико миру і спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються їхні злі думки знищити державу нашу Українську. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам’ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. А для тих, хто противиться цій Твоїй заповіді, пошли гнів, скорботу і ангелів лютих, які вселять в них страх і пам’ять про те, що і вони себе християнами називають.

 

Нехай же Господи буде воля Твоя над нами і, якщо Твоє Провидіння буде таким, щоб покласти воїнам нашим у битві за Віру і Україну душі свої, то і їм прости гріхи їхні, і в день праведного Твого Суду подай вінці нетління. Але віримо і молимось Тобі Великодаровитий, Господи, що ти захистиш, втихомириш і напоумиш та до спокою приведеш всіх.

 

Бо Ти єси захист і перемога, і спасіння, для тих хто надіється на Тебе і Тобі славу возсилаємо Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я