На голову Політика ЯК ГРОШІ РОДИНИ ПАРАЩЕНКО ПРАЦЮЮТЬ У РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ?

ЯК ГРОШІ РОДИНИ ПАРАЩЕНКО ПРАЦЮЮТЬ У РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ?

414
0

Стало відомо, як Сергій Паращенко – син ексголови Одеської облдержадміністрації, ексголови Одеської обласної ради, «НАХОДЯСЬ В ЗДРАВОМ УМЕ И ТВЕРДОЙ ПАМЯТИ, ДЕЙСТВУЯ ДОБРОВОЛЬНО» вкладав «зароблені» в Україні гроші у Російську Федерацію.

Останні події навколо обшуків у будинку родини Паращенківякі проходили 10 грудня 2020 року, розділили суспільство на два табори:

  • одні обурені розкішшю життя сімейства та підтримують дії силовиків;
  • а інші пишуть про «політичне замовлення» та про «цькування силовими органами неугодних політиків».

Редакції «Альтернатива.орг» став доступним один цікавий документ, який був виявлений під час одного з 20 обшуків, які проходили, як в офісних приміщеннях, так й у розкішних апартаментах сімейства Паращенка по вул. Французький бульвар у м. Одеса. І свідчить цей документи про те, що гроші родини Паращенка давно працюють на економіку Російської Федерації.

Відповідно до договору купівлі-продажу від 12.09.2013 року Сергій Паращенко-молодший, «НАХОДЯСЬ В ЗДРАВОМ УМЕ И ТВЕРДОЙ ПАМЯТИ, ДЕЙСТВУЯ ДОБРОВОЛЬНО» заволодів часткою сільгосппідприємства «СГП им. Димитрова», яке знаходиться по вул. Солнечна, 2 у Кудринської зал./ст., Мещовського району, Калузької області.

Щоб стало ясно про походження коштів, які родина Паращенка заробляє на території України, надаю вам короткий виклад обставин з кримінального провадження, які можуть свідчить про вчинення кримінального правопорушення підприємством, яке підконтрольне Паращенко:

Посадовими особами ДП ДГ «Імені М.І. Кутузова» за попередньою змовою з посадовими особами приватних сільськогосподарських підприємств СВК «Дружба народів» та ФГ «Агрофірма Бургуджи» у продовж 2017 – 2020 років вчиняли дії, які призвели до стійкої фінансової неспроможності ДП ДГ «Імені М.І. Кутузова»: невиконання фінансового плану господарства, штучне створення значної кредиторської заборгованості, несплати податків та заробітної платні”.Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 5 ст. 191 КК України.

  • Паращнеко Сергій Сергійович – 25%;
  • Обухов Петро Геннадійович – 25%;
  • Паращенко Сергій Володимирович – 25%;
  • Шмушкович Михайло Володимирович – 25%;
  • Одещина ЗА Майбутнє - Сергій Паращенко | FacebookНагадаю, що пани Паращенки зараз перебувають у складі політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», а Обухов та Шмушкович у політичної партії «СОЛІДАРНІСТЬ» та під час останніх подій в Одеській обласній раді виступали у різних «протиборчих таборах».Але одна справа «політичні сварки» й зовсім інше «ГРОШІ». Тут вже діє правило: «Милі сваряться – тільки тішаться» та «У хорошій сім’ї ДРУЖБИ НАРОДІВ без чвар не буває», але вони несерйозні та спрямовані на створення політичного протистояння та політичної боротьби з метою створення гарної картинки перед телекамерами репортерів.

І ось тут вимальовується чудовий «союз меча та орала» партії «За Майбутнє» та партії «Солідарність».

Ось така «ДРУЖБА НАРОДІВ»: використовуючи владні повноваження (всі засновники «ДРУЖБИ НАРОДІВ» мали, мають та не збираються розлучатись з владними повноваженнями в Одеській області) грабують Україну та інвестують у Росію.В 2015-2017 годах несколько районов Одесской области сотрясали рейдейрские скандалы, виновником которых оказался Сергей Паращенко и его партнеры. Представляясь двоюродным братом президента Порошенко, он терроризировал жителей сразу нескольких районов Одесской области — отбирал их земли и урожай. Действовал Паращенко нагло, не задумываясь о юридической стороне вопроса. Просто снимал с полей чужой урожай или засеивал чужие земельные участки, отбирая землю. Для несговорчивых крестьян повторялась сказка о родственных связях с Порошенко, подкрепленная полным бездействием со стороны полиции.

Источник: https://polygraf.net/paradoks-dvoiurodnii-brat-poroshenko-kupyl-sebe-y-sinu-mesto-v-proekte-kolomoiskoho-za-maibudne
© polygraf.net

А ось реакція самого Паращенко на обшуки, яку він виклав у себе на сторінці у facebook:Сергей Паращенко: «Ответственно относиться к соблюдению карантина и  придерживаться необходимых санитарно-гигиенических норм - это не вопрос  комфорта отдельной личности, это вопрос общего выживания» - Украинская  Бессарабия, Бессарабия on-line ...

“У нас обыски)) СБУ убеждает любить Зелёную команду и все их «покращення»”

А потім, нам й далі вони будуть розповідати казочки про ПАТРІОТИЗМ та ЗРАДУ у той час, коли самі й далі будуть будувати за вкрадені гроші розкішні палаци у кращих місцях Одеси. Да й не тільки Одеси.

Джерело

#СБУ #одеса #паращенко #корупція