На голову Новини Яценюк – Путіну: перемоги у Другій світовій війні не було б без...

Яценюк – Путіну: перемоги у Другій світовій війні не було б без України

157
0

«Перемоги у Другій світовій війні без України ніколи б не було, нехай Володимир Володимирович Путін читає енциклопедію та історію» – Яценюк.

«Перемоги у Другій світовій війні без України ніколи б не було, нехай Володимир Володимирович Путін читає енциклопедію та історію» – Яценюк

 

 

Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк заявляє, що без України перемоги у Другій світовій війні не було б. Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

 

«Перемоги у Другій світовій війні без України ніколи б не було, нехай Володимир Володимирович Путін читає енциклопедію та історію», – наголосив Яценюк.

 

Він також повідомив, що уряд затвердив план заходів зі святкування 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

«Ніяких колорадських та іншого роду радянсько-російських стрічок… Ми відзначаємо перемогу над нацизмом з тими ж символами, що і Європа, а це – мак», – сказав глава уряду.

 

«І ми просимо, щоб члени парламенту взяли найактивнішу участь у святкуванні 70-річчя перемоги над нацизмом», – додав Арсеній Яценюк.

 

У 2010 році президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія перемогла б у Великій вітчизняній війні і без України.

 

Джерело: m.ukrainian

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я