На голову Новини Яценюк призначив сумнозвісного чиновника приглядати за тендерами

Яценюк призначив сумнозвісного чиновника приглядати за тендерами

157
0

 Олександр Сухомлин, призначений 1 жовтня заступником міністра економічного розвитку й торгівлі, буде займатися питаннями проведення тендерних закупівель і економіки оборони й безпеки

 Олександр Сухомлин, призначений 1 жовтня заступником міністра економічного розвитку й торгівлі, буде займатися питаннями проведення тендерних закупівель і економіки оборони й безпеки.

Раніше він займав аналогічну посаду в уряді Миколи Азарова і був замішаний у гучних корупційних скандалах, пов’язаних із проведенням тендерів.

 

У 2011 році Сухомлин був звільнений із Кабміну Азарова за звинуваченням у непрозорому проведенні Міноборони тендеру на послуги з харчування на 621 млн грн.

 

Фото: Олександр Сухомлин (eenu.edu.ua)

 

Цю корупційну схему запускав сам Сухомлин, повідомляє сайт Українська правда.

 

Тоді він підписав дозвіл провести тендер для одного виконавця, у результаті якого пролобійований тодішнім міністром оборони Михайлом Єжелем монополіст без тендера отримав весь ринок продовольства армії, причому за ціною в 42 гривні добового пайка – на 10 гривень більше, ніж передбачене паспортом бюджетної програми.

 

Якби не публічний розголос цієї схеми Анатолієм Гриценком, який тоді обіймав посаду голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки й оборони, за рік додатковий “навар” перевищив би 213 мільйонів гривень бюджетних коштів.

 

Азарову довелося звільнити Сухомлина після проведеного службового розслідування.

 

1 жовтня 2014 року Кабінет міністрів Арсенія Яценюка призначив Сухомлина заступником міністра економічного розвитку й торгівлі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я