На голову Економіка WhatsApp змінив політику конфіденційності у Європі.

WhatsApp змінив політику конфіденційності у Європі.

73
0
Месенджер WhatsApp, який належить компанії Meta (раніше Facebook), вирішив змінити політику конфіденційності для європейських користувачів після накладання штрафу у 225 млн євро регулятором Ірландії. Месенджер оштрафували за чотири порушення Загального регламенту захисту даних ЄС щодо конфіденційності даних користувачів.
«Це оновлення не змінює спосіб роботи нашого сервісу, включаючи те, як ми обробляємо, використовуємо або ділимося даними з будь-ким, у тому числі і з нашою материнською компанією Meta»
— WhatsApp

У новій політиці конфіденційності для Європи детально прописано, як саме збираються та використовуються дані користувачів месенджера, пише Euronews. Крім того, у документах з’явилось більше інформації про правову базу обробки даних користувачів.

Користувачі у ЄС та Британії отримають сповіщення про оновлену політику конфіденційності.

У січні у Китаї через нову політику WhatsApp значно зросла популярність ICQ. Пошукові запити «ICQ» досягли рекордного за останні десять років рівня.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган відмовився від користування WhatsApp в зв’язку зі зміною політики конфіденційності.

Кількість скачувань месенджерів Signal і Telegram помітно зросла через бажання користувачів знайти альтернативу WhatsApp, який поміняв свою політику конфіденційності.

Джерело

#україна #європа #WhatsApp #конфіденційність

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я