На голову Економіка Вже відомо, на які райони поділять Вінниччину!

Вже відомо, на які райони поділять Вінниччину!

393
0

Державним секретарем Мінрегіонбуду призначили Максима МалашкінаАле про це чомусь мовчить обласна влада і вся місцева преса.

Райони Вінницької області укрупнять: замість 27, як є сьогодні, стане – 5: Вінницький, Могилів-Подільський, Тульчинський, Гайсинський, Хмільницький (Калинівський).

Про це нещодавно заявив Мінрегіон в обговоренні з регіональною владою.

“У процесі формування нових районів (округів, повітів, хоч би як вони називалися) важливо пам’ятати, що вони створюються виключно для організації державної влади на місцях. Це вже будуть не ті райони, куди людям потрібно їздити по послуги: адміністративні, соціальні, медичні тощо. Всі послуги ми передаємо на рівень заможних громад. У районах залишаться тільки служби, які координуватимуть діяльність державних органів, а отже, “їздити в район” уже нема чого”, – сказав заступник міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час відеоконференції з областями.В'ячеслав Негода - біографія, освіта, сім'я, кар'єра, компромат

Однак, цієї інформації немає на офіційному сайті Вінницької облдержадміністрації й регіональна преса про це не пише.

Цікаво чому?

Світлина від Громада Вінниччини.

Вінниччину «порвали», а про це всі мовчать. Не актуально через коронавірус??

Що цікаво, за попереднім планом укпрупнення районів Вінниччини, мали бути , окрім названих вище, ще Жмеринський, Немирівський та Ладижинський райони.

Та очевидно, що ці райони на фоні інших виглядають токсичними, з точки зору політики та впливу криміналітету. Тому їх акуратно прибрали, об’єднавши з іншими.

Таки ж недарма Жмеринку називають «вінницьким Чикаго», Немирів – «радикально-корупційним» а Ладижин – вічно «біло-блакитним».

А Вас такий поділ Вінницької області влаштовує?

Джерело

#карантин #влада #райони #повіти #округи