На голову Новини Вже і Європа розуміє, що наказ про розстріл Майдану дав Путін і...

Вже і Європа розуміє, що наказ про розстріл Майдану дав Путін і до цього причетний Порошенко

416
0

Поки злочинна влада знищує патріотів і робить вигляд, що винних у массових вбивствах українців на Майдані знайти неможливо, європейські журналісти проводять власні розслідування.

Французька влада знає, що серед снайперів, які торік розстрілювали людей на Майдані, були “агенти російських розвідувальних служб”.

Про це розповів директор департаменту континентальної Європи МЗС Франції Ерік Фурньє в документальному фільмі французького журналіста і письменника Сержа Моаті для телеканалу France-3, передає Укрінформ.

менти-вбивці

“У той час, коли ми з Лораном Фабіусом були в офіційній будівлі на вулиці Банковій у Києві, снайпери стріляли в натовп, ми знаємо, що серед цих елітних стрільців були агенти російських спецслужб і було 70-80 загиблих протягом дня, ми залишалися там в будівлі і вели переговори з Януковичем щодо пошуку політичного рішення “, – сказав на 38-й хвилині фільму Фурньє, розповідаючи про торішні лютневі події.

Документальний фільм “Ке д’Орсе. Куліси дипломатії”, знятий Сержем Моаті, розповідає про французьку дипломатію, очолювану міністром Лораном Фабіусом. Більше третини стрічки присвячені подіям в Україні та ролі французької дипломатії в пошуку виходу з кризи, яку спровокувала Росія.

Для свого фільму автор використовував велику кількість офіційних заяв, відеозаписів з подій на Майдані, офіційних зустрічей, службових нарад та переговорів у МЗС Франції, в Нормандії за участю світових лідерів і глав дипломатій.

Екс-голова СБУ Наливайченко в ефірі Громадського ТБ теж оприлюднив інформацію про причетність ФСБ до подій на Майдані.

За його словами, уперше група ФСБ, яка складалася з високих чинів – офіцерів і генералів, – відвідала Україну ще в грудні 2013 року.

“ФСБ – це не розвідувальний орган. Це орган, який проводить контррозвідувальні спецоперації, має спецзагони і украй небезпечне озброєння. Їх приїзди в Україну ми документували і передавали в ГПУ”, – відмітив Наливайченко.

За даними Наливайченка, радник президента Росії Владислав Сурков приїжджав в Україну під прізвищем Асламбек Дудаев.

“Приїзди Асламбека Дудаева, який носить російську прізвище Бабаків, були і в 13 році, і неодноразово – усе це є в матеріалах ГПУ – і в 14 році. Останній приїзд був 20 лютого”, – повідомив екс-глава СБУ.

20 лютого 2014 Суркова супроводжувало 6 офіцерів і генералів ФСБ додатково. Вони мешкали на секретних об’єктах СБУ.

“Саме тому з нами був заарештований і сидить у Пукача генерал часів Якименко, номер три в ієрархії СБУ – його прізвище Бік, якого теж допитує виключно ГПУ”, – відмітив Наливайченко, додавши, що такої інформацією володіли і французські дипломати.

Ще 20 лютого олігарх Петро Порошенко заявив, що снайперськими групами, які розстрілювали протестувальників на Майдані взимку минулого року, керував помічник президента Росії Владислав Сурков. Але крім заяви далі справа не пішла. Може через цю заяву Порошенко ще й отримав “на горіхи” від свого стратегічного партнера Путіна.

Тим часом журналісти Німеччини підозрюють і самого Порошенка в причетності до вбивства Небесної сотні, про що пише “Шпігель”. На одному із відеозаписів, який був зроблений 20 лютого 2014 на Банковій, усміхнені українські спецпризначенці, обличчя яких не були приховані, у розмові згадують про офіс Порошенка. Співпадіння?

А про причетність Авакяна (Авакова) і його дружбана Пашинського до розстрілу майданівців вже було сказано-пересказано, але ніхто так і не запитав за цей час у Пашинського, що то була за снайперська гвинтівка, яку він вивіз у невідомому напрямку і де зараз вона знаходиться.

Микола Крамольник

newspravda

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я