На голову Новини Вздовж кордону з Україною різко збільшилася кількість військ РФ!

Вздовж кордону з Україною різко збільшилася кількість військ РФ!

114
0

Є повна інформація щодо різкого збільшення кількості російських військ вздовж кордону з Україною та в окупованому Криму!

Після нападу російських військових на українські кораблі в нейтральних водах Чорного моря, 25 листопада,Україна зазнала акту агресії з боку збройних сил РФ!

Зараз Верховна рада, уряд і уповноважений з прав людини Людмила Денісова докладають усіх можливих зусиль, щоб визволити українських військовополонених.

Європейських суд з прав людини виніс термінове рішення, зобов’язавши Росію надати інформацію щодо затриманих українських військових, юридичних підстав їх утримання, поранень та інше і 3 грудня Росія має виконати це рішення, а також звільнити українських військових і повернути кораблі.

“Україна наразі вживає всіх заходів, щоб запобігти повномасштабному вторгненню. І коли хтось каже, що ми мали використовувати інші сухопутні шляхи для того, щоб перетягнути по суходолу українські кораблі, що це означає, шановні політикани, запропонувати віддати Керченську протоку росіянам? Визнати незаконний статус окупації?”, – запитав президент у понеділок у Києві під час виступу на форумі “70-річчя загальної декларації прав людини”.

Порошенко додав, що ввів воєнний стан у десяти областях на 30 днів для захисту територіальної цілісності України і це є превентивний крок, який жодним чином не націлений на згортання конституційних прав і свобод громадян.

“Він вводиться тільки для того, щоб розширити можливості збройних сил і всього оборонного сектору, включно з Національною гвардією, яку ми маємо право залучати у цих умовах. Ми маємо повну інформацію щодо різкого збільшення російських військ вздовж нашого кордону і в окупованому Криму”, – заявив очільник держави.

“І всі можливості, що дає воєнний стан органам влади, будуть використані для посилення охорони державного кордону з РФ та адміністративної межі з Кримом”, – додав він.

Найближчим часом відбудеться передислокація відповідних підрозділів для посилення оборони кордонів, військові навчання і в областях, де оголошений воєнний стан, будуть проведені навчальні збори з військових резервом, а також посилюється охорона критичної інфраструктури.

Зокрема атомних та гідроелектростанцій, а також посилюються заходи протиповітряної оборони.

Ці заходи мають попередити і мінімізувати наслідки російської агресії і висловив сподівання, що після закінчення 30 днів воєнний стан не доведеться продовжувати.

27 листопада глава МЗС Павло Клімкін заявив, що у Росії є плани із захоплення української території від Маріуполя до Придністров’я і подальшого розчленування України.

26 листопада постпред України в Радбезі ООН Володимир Єльченко заявив, що з боку Росії надходить явна загроза вторгнення в Україну і захоплення її міст Бердянська і Маріуполя.

25 листопада в районі Керченської протоки російські прикордонники обстріляли українські військові судна й захопили два малих броньованих артилерійських катери “Бердянськ” і “Нікополь” та рейдовий буксир “Яни Капу”, разом із 24 моряками, 3 з яких отримали поранення.

У відповідь на агресію РФ з 26 листопада до 26 грудня у 10 областях України запроваджено воєнний стан.

Ну а брехливі москалі усім розповідають про все це свої казки:

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав абсурдною заяву президента України Петра Порошенка про те, що Росія збирається захопити українські міста Маріуполь і Бердянськ, щоб “пробити коридор” до окупованого Криму.

Про це він сказав журналістам у понеділок. За його словами, подібні заяви Порошенка – “це ще одна спроба якимось чином спровокувати напруженість”, а також пов’язані з майбутніми президентськими виборами в Україні.

“Росія ніколи нічого не захоплювала і ніякі коридори нікуди не прокладала. Тому це абсолютно безпідставна заява і звинувачення Росії в чомусь”, – заявив Пєсков.

Ось вам чергова брехня та маніпуляція пропагандона русского мира у чистому вигляді!

У таборах ОРДЛО 9-річним дають автомати і вчать ненавидіти Україну – Лисянський

Більше 5 тисяч дітей в окремих районах Донецької і Луганської областей пройшли навчання в так званих “патріотичних таборах”, де навчають поводитися зі зброєю і виховують ненависть до України.

Про це заявив представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський під час форуму, присвячений 70-річчю Загальної декларації прав людини:

“Ми побачили, як окупанти залучають дітей до військового конфлікту. Вони розгорнули цілу мережу таборів так званого патріотичного виховання. Знаєте, що це за виховання. Це любов до “русского мира” і ненависть до українців, до України”, – сказав він.

За словами представника омбудсмена, за результатами моніторингу ситуації в ОРДЛО вдалося встановити, що в таких таборах дітям, починаючи з 9 років, дають у руки автомати, навчають збирати і розбирати їх.

“Через ці табори пройшли навчання більше 5 тисяч дітей”, – повідомив Лисянський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я