На голову Новини Витратив $400 тис. у літаку: «Квартал 95» висміяв поїздку Авакова у Канаду...

Витратив $400 тис. у літаку: «Квартал 95» висміяв поїздку Авакова у Канаду (відео)

139
0

Гумористи дивуються, як міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у літаку міг витратити $400 тис.

Студія “Квартал 95” у новому випуску шоу “Вечірній Київ” проаналізувала робочий візит міністра МВС України Арсена Авакова, який прозвітував про значну суму на реформу поліції від канадських партнерів. Валерій Жидков зауважив, що в літаку у Авакова зникло $400 тис, повідомляє РБК-Україна.

“На своїй сторінці в Facebook Аваков повідомив, що летить додому не з порожніми руками, а з сумою в $8,5 млн на реформи поліції. Однак, менш ніж через дві години на сайті прес-служби МВС повідомили, що сума, з якої летить міністр, чомусь стала на $400 тис. менше. Тобто швидше за все, реформи нашої поліції почалися вже в повітрі, і головна їхня складова – або косметика, або алкоголь, тому-то більше в літаку витрачати нема на що”, – з сарказмом зазначили автори.

Також Жидков знайшов пояснення, чому Аваков вибрав для співпраці з реформи поліції в Україні саме Канаду.

“Все дуже просто. Достатньо подивитися, як виглядають канадські полісмени. Тут навіть дилетанту зрозуміло, що фото з таким поліцейським набере набагато більше лайків. І знову ж – транспортний засіб. По-перше, він значно економічніший, ніж Toyota Prius, на якій їздять наші поліцейські, а по-друге, – розбити коня – це треба ще примудритися”, – сміються у шоу.

Гумористи вважають, що в МВС грядуть великі зміни і інтрига полягає лише в тому, торкнутися вони всієї структури поліції або тільки робочого кабінету Авакова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я