На голову Економіка Вся пpaвдa про Гонтареву і Порошенко!

Вся пpaвдa про Гонтареву і Порошенко!

291
0

Український юрист і екс-депутат Верховної ради IV-VI скликань Юрій Кармазін жостко оцінив діяльність колишньої глави Нацбанку Валерії Гонтаревої і екс-глави держави Петра Порошенка.

За словами політика, за весь час поки Гонтарева займала посаду глави НБУ в Україні «вмepло» 94 банки і знецінилася національна валюта – прийнято було 11 грн / дол, здано – 28грн / дол. За фактом, вона не дотримувалась основного  закону конституції, а саме: не зберегла грошову валюту в стабільності!

Юрій Кармазін пояснив, що завжди був категорично проти призначення Гонтаревої на цю посаду. Однак, його ніхто не послухав і підтримало лише кілька депутатів. Кармазін вважає, що Лера Облігація взяла собі на розум «знежирити» всі банки, але вийшло у неї не так як планувалося: знежиреним виявився український народ.

Не можна не сказати і про накрадені кошти. Політик стверджує, що за час свого управленчества в Нацбанку Гонтарева дала країні збідніти на 550 мільярдів гривень. Хоча, це ще маленька ціна за її діяльність, правда набагато більше.

Також, щодо Порошенко, екс-депутат вважає, що поки що у колишнього президента «солодке життя», оскільки все що він робить це не ходить на допити в ГБР. Він розповів, що на Петра Олексійовича на даний момент відкрито 13 кримінальних проваджень (це тільки в Україні). Кармазін теж не заперечує і наявність подвійного, а може і потрійного, громадянства екс-глави держави, що дозволить йому уникнути відповідальності в нашій країні. Варто зазначити, що мати в Україні подвійне громадянство заборонене на рівні Конституції, але, як сказав «великий класик» Ігор Коломойський: «У конституції сказано, що не можна мати подвійне громадянство, але про потрійне ніхто нічого не говорив».

На закінчення Кармазін підкреслив, що якби в нашій країні була дозволена смертна кара, то і Порошенко, і Гонтарева і всі інші були б до неї притягнуті. На Валерію в будь-якому випадку колись надінуть наручники і помаранчевий жилет.

Джерело