На голову Новини Вступ Туреччини до Євросоюзу можливий після Ердогана, – Єврокомісар

Вступ Туреччини до Євросоюзу можливий після Ердогана, – Єврокомісар

144
0

Вступ Туреччини у ЄС за нинішніх умов нереалістичний аж до наступного десятиліття.

Єврокомісар з питань цифрової економіки та інформаційного суспільства Гюнтер Еттінгер розповів про перспективи вступу Туреччини в Євросоюз, передають “Українські реалії

“Хороші відносини з Туреччиною як і раніше важливі для ЄС. Вступ (Туреччини у ЄС) при нинішніх обставинах аж до наступного десятиліття нереалістичний. Про це можна буде говорити, швидше за все, після Ердогана»,- сказав європолітик.

Раніше канцлер Австрії Крістіан Керн заявив про намір ініціювати обговорення серед європейських глав урядів про доцільність переговорів про вступ Туреччини в Євросоюз.

«Ми знаємо, що демократичні стандарти Туреччини недостатні, щоб претендувати на членство», – заявив він.

На його думку, приєднанню Туреччини до ЄС заважають як політичні причини, так і її економічне відставання від європейських країн.

Нагадаємо, президент Реджеп Тайіп Ердоган у вкрай жорсткій формі присік спроби представників ЄС підняти питання про порушення прав людини в Туреччині після придушення путчу. А глава МЗС Мевлют Чавушоглу висунув Брюсселю ультиматум: якщо до середини жовтня ЄС не надасть Анкарі безвізовий режим, угода по біженцях може бути розірвана.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я