На голову Новини Встановили, чому жінки повинні спати довше за чоловіків

Встановили, чому жінки повинні спати довше за чоловіків

151
0

Жіночий сон має бути на 20 хв довший за чоловічий. Мозок жінок, на відміну від чоловічого, володіє багатозадачністю. 

Такі результати дослідження колишнього директора Дослідницького центру сну при Університеті Лафборо Джима Хорна, повідомляє gazeta.ua

У досліді взяли участь 210 осіб. Піддослідними стали чоловіки і жінки середнього віку. Після вивчення тривалості сну учасників експерименту вчені дійшли висновку, що жінки мають спати довше через високу інтенсивність роботи їхнього мозку.

Жіночий мозок, на відміну від чоловічого, володіє багатозадачністю, кажуть науковці. Через це особам прекрасної статі потрібно на 20 хв більше часу для відновлення сил.

“Що більше ви використовуєте мозок протягом дня, то більше часу йому необхідно для відновлення і сну. Через те, що жінки мультизадачні і здатні швидко перемикатися від однієї справи до іншого, вони сильніше залучають мозок, ніж чоловіки. Отже, і відпочивати їм потрібно більше. У середньому вони мають спати на 20 хвилин довше, хоча деяким жінкам потрібно все ж ще більше або менше часу”, – каже автор дослідження.

Крім того, якщо робота чоловіка потребує прийняття важливих рішень, йому теж треба довше спати.

Під час дослідження фахівці виявили, що поганий сон спричинює у жінок стрес, агресію та гнів. На чоловічий настрій брак сну не впливає.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я