Новини Всі екс-президенти України звернулися до Зеленського: «Якщо Порошенко не посадити  в клітку,...

Всі екс-президенти України звернулися до Зеленського: «Якщо Порошенко не посадити  в клітку, він розчленує Україну на дрібні шматочки»

19339
0

Картинки по запросу "фото кравчука, кучми і ющенка"Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко,  звернулися до Зеленського та генерального прокурора з терміновою заявою щодо порошенко, якого підозрюють у військових злочинах, корупційних злочинах, мародерстві, державній зраді!

За словами екс-президентів України, ситуація в країні просто загрозлива і порошенко в даний час несе набагато більше загрози, ніж вся російська армія разом узята.

За словами екс-президентів, банди тролей і банди «активістів» на зарплаті у олігарха навмисно розпалюють конфлікти не тільки в інтернеті і на телебаченні, а й у реальному житті.

Зокрема про це публічно заявив Леонід Макарович Кравчук на національному телебаченні:Картинки по запросу "смешные фото порошенко"

«Порошенко психічно хвора людина. Він до цих пір думає, що він якийсь хетьман, що він до сих пір Президент України.

Найстрашніше те, що порошенко навмисно розколює Україну і його мета стати президентом якоїсь частини України після її розпаду. Ось його справжня мета і банди «активістів», відморожених журналістів його телеканалів, банди тролей щодня розколюють суспільство в його інтересах ».

А ЩО в результаті має від всього цього простий народ? А ОСЬ ЩО!!!

Джерело

#влада #кравчук #порошенко #корупція #генпрокурор