На голову Uncategorized “Все керівництво держконцерну Укроборонпром буде звільнене”!

“Все керівництво держконцерну Укроборонпром буде звільнене”!

526
0
Гендиректор Державного концерну “Укроборонпром” Айварас Абромавічус
“Сам Державний Концерн “Укроборонпром” підлягає суттєвій трансформації, тому що, в тому вигляді, в якому він на сьогодні існує, він існувати не буде. Менеджмент на ньому також буде змінено, наскільки я знаю, найближчим часом повинна відбутися зміна керівництва Концерну. Далі буде відповідно зміна й усієї команди, яка працювала там останній рік”, – повідомив Віцепрем’єр-міністр.

За його словами, Концерн буде перетворений на державну холдингову компанію з зовсім іншими функціями. Зокрема новий “Укроборонпром” не буде втручатися в господарську діяльність холдингів, які будуть входити до нього. Основним завданням цієї холдингової компанії буде стратегічне розміщення акцій державних компаній ОПК, що входять до складу холдингу, а не управлінські функції.

“Можливо і його (ДК “Укроборонпром”) назва буде змінена. Тому що ця назва стала вже токсичною в Україні”, – зазначив Олег Уруський.Уруський поділився планами повної трансформації "Укроборонпрому ...

Серед змін він виділив відділення аерокосмічної холдингової компанії, до якої, крім підприємств Держкосмосу, приєднаються авіаційні підприємства, зокрема «Антонов». При цьому всі підприємства Держкосмосу об’єднають у ракетно-космічний центр «Південний».

Окремо він додав, що значна кількість державних підприємств, які наразі входять до Концерну, не ввійдуть до складу нового державного оборонного холдингу, оскільки вже давно є не просто економічно не рентабельними, а й взагалі не мають відношення до ОПК України.

“В тому ж самому Концерні “Укроборонпром” є ціла низка підприємств, які втратили вже будь-яке відношення до оборонної промисловості”, – наголосив Віцепрем’єр-міністр.

Як повідомляв 29 липня генеральний директор державного концерну “Укроборонпром” Айварас Абромавичус, він не виключає, що може змінити посаду.

Гендиректор Державного концерну “Укроборонпром” Айварас Абромавічус і Зеленський.
Керівник Укроборонпрому сказав, що був на зустрічі в Офісі Президента України, і додав, що відчуває політичну підтримку рухатися далі щодо впроваджуваних у держконцерні змін.

Як повідомляв Укрінформ, литовець Айварас Абромавичус У 2014 році отримав українське громадянство, був міністром економічного розвитку і торгівлі. У червні 2019 року був призначений членом наглядової ради Укроборонпрому, а у вересні того ж року – гендиректором концерну.

Раніше повідомлялося, що Державний концерн “Укроборонпром” планують розділити на шість самостійних кластерів – вертикально інтегрованих корпорацій, які розвиватимуть окремі напрямки досліджень, розробки, виробництва і збуту продукції оборонного призначення.

Джерело

#влада #укроборонпром #уруський