На голову Новини Вперше депутатська комісія з питань ЖКГ в ОДА пішла на співпрацю з...

Вперше депутатська комісія з питань ЖКГ в ОДА пішла на співпрацю з громадськістю

171
0

 Сьогодні відбулось відкрите засідання постійної депутатської комісії Обласної ради з питань ЖКГ, куди буди запрошені активісти громадської організації "Голос народу" та представиники територіальної громади Вінниці.

 Сьогодні відбулось відкрите засідання постійної депутатської комісії Обласної ради з питань ЖКГ, куди буди запрошені активісти громадської організації "Голос народу" та представиники територіальної громади Вінниці.

 

 

Депутатський корпус запросив на зустріч керівника ГО "Голос народу" Віктора Малиновського та активістів міста, що активно ведуть боротьбу з комунальною мафією міста уже декілька років.

 

Обговоривши ряд питань, колективно вирішили зібратись наступного разу уже з-за участі представників міської ради, які постійно чомусь ігнорують подібні зібрання та запрошення на них.

 

Так, нагадаємо, ГО "Голос народу" нещодавно провів круглий стіл, куди були запрошенні представники комунальних підприємств, що піпорядковуються як міській, так і обласній радам, а також представники прокуратури, антимонопольного комітету, державної інстанції України з контролю за цінами у м. Вінниці,… а ще представники обласної ради і міськвиконкому.

 

Прийшли всі, крім останніх…  

 

 

Такі сумісні зустрічі дуже важливі, адже влада має почути голос свого народу! Вона має зрозуміти, що поки народ просить – треба йти на зустріч, бо далі боротьба буде інша… уже не паперова! 

 

– Це відверте ігнорування думки і бажань громадськості – заявив Віктор Малиновський на зустрічі. – Нам уже набридло стукатись у ті прозорі офіси. Вони закрились від нас парапедами і вже кілька років вважають нас ненормальними, бо нам не подобається свавілля у ЖКГ. Тому у нас є пропозиція, об’єднати наші зусилля і почати працювати разом. У нас є досвід, а у вас можливості кращі… Тим більше, що вже давно пора владі вікритись для діалогу зі своїми територіальними громадами.

 

 

Пропозицію депутатський корпус підримав. В подальшому – співпраця.

 

Перший крок зроблено! Будемо надіятись на успішний результат.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я