На голову Новини Вовки на службі олігархів

Вовки на службі олігархів

274
0

А як інакше назвати ставленика Порошенка голову Нацкомісії, що визначає вартість комунальних послуг, п..а Вовка та вовків-членів комісії, які на повному серйозі офіційно стверджують, що навіть після багатократних підвищень комунальних тарифів “населення платить лише 42,2% ринкового рівня тарифу на електроенергію” і що, відповідно, тариф треба піднімати більш ніж удвічі до “ринкового рівня”. 

Який ринок? Де ті вовки його побачили? Усюди монополісти: в постачанні вугілля по цінам “Ротердам+”, у постачанні газу дорожче чим в Германіі, в генерації енергії, в транспортуванні енергії, в розподілі енергії, у тепловодопостачанні – усюди!

Хтось детально і чесно перевіряв ціноутворення енергії монополістів-олігархів?
У вартість якої вони закладають свої яхти, літаки, футбольні стадіони і клуби, телеканали і газети, свої маєтки по 100-200 мільйонів доларів і фунтів у європейських столицях і на морях, туди ж закладають фінансування “своїх” партій, фракцій, міністрів, прокурорів, суддів.

А їхні вовки в Нацкомісії розказують казки про “ринок”, про високу “ринкову вартість” і про жадібний народ, який не доплачує монополістам-олігархам ще 57,8% вартості енергії?!

Одне лише питання поки без відповіді: коли народ це усвідомить, щоб на виборах знову не повівся на шоколадні обіцянки?

А тепер детально, хто отримає гроші з кишень українців через подорожчання електроенергії.

Хочеш справедливих тарифів і цiн, гідної зарплатні та пенсiй?

Тодi приєднуйся до ГО “Голос народу” і до наших вимог, а не чекай чергового полiтичного обману. Нам потрiбне прозоре ціноутворення тарифів пiд контролем громади на всiх рiвнях, замiсть брехні про ринок!!!

Віктор Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я